Moderní záclony do obýváku

Na každé okno rozhodně patří záclony. V opačném případě byste se zbytečně ochudili o kus elegance a útulnosti, jež dokážou správně zvolené záclony vytvořit. A jaké záclony se budou hodit do obývacího pokoje? Nabízí se nespočet možností, je tedy zajištěno, že si na své přijde naprosto každý, ať již vyznáváte jakýkoliv směr.

Moderní záclony do obýváku
Moderní záclony do obývaku

Moderní a stylové záclony do obýváku vybírejte vždy s přihlédnutím k aktuálnímu nebo plánovanému designu a stylu místnosti. Mějte na paměti, že i záclony musí ladit s ostatními prvky, nesmí působit jakkoliv kontraproduktivně.

Krátké nebo dlouhé provedení?

Základním rozhodnutím bude fakt, zda zvolíte do obývacího pokoje krátké nebo dlouhé záclony. V poslední době zažívají obrovský boom právě krátké variace záclon. Právě u nich daleko více vynikne případný vzor a vykrojení. Navíc poskytují v místnosti více světla a lepší výhled ven. Drobnou daní může být v některých případech skutečnost, že do takové místnosti bude zvenku lépe vidět a ošidíte se tedy o kousek soukromí.

Barevné nebo klasické záclony?

Přesto, že většina lidí zůstává kontroverzní a do obýváku pořizuje klasické, bílé záclony, jsou v dnešní době možnosti i barevného provedení záclon – ty se však přece jen hodí více například do dětských pokojů, ale záleží na subjektivním vkusu.

Obměna záclon v závislosti na ročním období

Určitě nemusíte zůstávat u jedné jediné záclony do jedné místnosti. Stejně, jako bytová dekorace, tak i záclony můžete stylizovat v závislosti na konkrétním ročním období. Například v zimě lze zvolit delší záclony, třeba s vánoční tématikou, v létě potom případně květové motivy.

Vhodnější volbou je zcela jistě pořízení kusových záclon, jež jsou standardně k dispozici v několika obvyklých velikostech, je možné je pořídit v sadě i na několik oken a balkonové dveře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Radek Blinka

Jak vypadají interiérové nebo exteriérové prostory bydlení mi není v žádném případě jedno. Vždyť právě z maličkostí se skládá celek, který může vést k všestranné spokojenosti. Občas narazím na něco zajímavého, nebo mě něco napadne, tak proč se o to nepodělit v nějakém tom článku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *