ČOV, studny i přípojky

Čistírny odpadních vod jsou populárním zařízením pro soukromé i firemní nemovitosti. Jejich funkční, ekologický i ekonomický přínos je zřejmý. Vlastník vyřeší odpadní vodu, recykluje ji a navíc uspoří až sto tisíc korun na nevyplýtvané energii. Poptávka po čistírnách se neustále zvyšuje.

Přemýšlíte nad tím, že si ji pořídíte i vy? Pak potřebujete projektovou dokumentaci, získat posudek hydrogeologa, úřední povolení a samotné zařízení. Je pochopitelné, že se v tom člověk snadno ztratí. Vhodné je proto využít služby profesionálních „ČOVkařů“.

Jestli byste chtěli slyšet podrobnosti, doporučujeme společnost ZAKRA. Společnost se zaměřuje na produkty jako ČOV nebo přípojky ke kanalizaci. Má za sebou stovky spokojených zákazníků, haldu vykreslených případů a 99 % pozitivní recenze.

Kudy na to? Nejdříve proběhne úvodní diskuse. Ta se neplatí a je zcela nezávazná. Požádat o ní můžete zde. S odborníky prodiskutujete vše důležité okolo vašeho projektu. Následně se ZAKRA pustí do práce, vypracuje dokument, zpracuje hydrogeologický posudek, zařídí se úřední zákonitosti. Pořídí se zařízení a je to.