Co vše provádí geodeti?

S každou stavbou, pozemkem či zápisy do katastru nemovitostí souvisí geodetické činnosti. Společnost VISIONPLAN-3D nabízí geodetické služby pro veřejnost i podnikatele, tedy projekční a stavební firmy. Pro soukromé účely můžete potřebovat: zaměření pozemku pro projekt domu, vytyčení stavby, vypracování geometrického plánu pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene.

Pro podnikatele pak VISIONPLAN-3D provádí laserové skenování, fotogrammetrii, 3D modely, polohopisné a výškopisné zaměření a řadu dalších geodetických prací. VISIONPLAN-3D umí vytvořit také virtuální prohlídku interiéru nebo exteriéru. Používá nejmodernější technologie pro dosažení přesných dat a výstupů.

Na firmu VISIONPLAN-3D se můžete plně spolehnout, pracuje kvalitně, rychle a za příznivé ceny. Poradí si také s nekonvenčními případy, umí nabídnout individuální řešení na klíč. Na webových stránkách firmy se můžete podívat na ukázky realizovaných zakázek, využijte také možnosti úvodní konzultace zdarma.