Duben je ideálním časem na výstavbu domácího bazénu

Přestože venku nyní nepanuje zrovna teplé počasí, většina z vás se už jistě těší na léto. A k létu nepochybně patří i odpočinek a koupání ve vodě. Jenže co dělat, pokud to nemáte blízko ke koupališti či rybníku? Ideální je, když si přímo u domu necháte postavit bazén. A právě nyní je nejvyšší čas začít s jeho výstavbou.

Stavba venkovního bazénu zabere pár týdnů

Pakliže se stavbou zahradního bazénu začnete ještě během dubna, je vysoká pravděpodobnost, že se na svém pozemku budete moci koupat už v letošním létě. Realizace bazénu totiž trvá několik týdnů, záleží samozřejmě na tom, jak je velký a jaké jsou jeho další parametry.

Využijte služeb významného výrobce a prodejce

Kvalitní bazény do země, které jsou co do spolehlivosti a trvanlivosti považované za nejlepší volbu, vám postaví společnost Albixon. Jedná se o jednoho z nejvýznamnějších prodejců bazénů a jejich příslušenství v České republice. Kompletní nabídku bazénů najdete na webové stránce https://www.albixon.cz/bazeny/.

Velkou roli hraje kvalita materiálů

Pro výrobu využívá moderní typ materiálu Albistone. Je dostatečně prověřený, tudíž se na něj dá spolehnout. Vyznačuje se nejen vysokou odolností vůči poškození, ale také například UV ochranou, díky čemuž bazén ani po letech užívání neztrácí svůj původní vzhled. Samozřejmostí je pak zdravotní nezávadnost.

Pokud byla řeč o dlouhověkosti zapuštěných bazénů, u Albixon vám garantují životnost použitého materiálu až 50 let, takže je dosti možné, že vás venkovní bazén přežije.

Nezapomeňte na příslušenství

Firma dodává také veškeré potřebné příslušenství. Jde zejména o zastřešení bazénu. Objednat si lze i takzvaný quattro set, kdy v jedné ceně máte zahrnuté právě i příslušenství. Více informací o této možnosti najdete na https://www.albixon.cz/sety-quattro/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup