Flexibilní správa SVJ v Praze


V PPM, a.s. jsme předním poskytovatelem profesionálních služeb v oblasti facility managementu. Naší hlavní specializací je odborná a především efektivní spolupráce se Společenstvím vlastníků jednotek (SVJ). V Prague Property Management, a.s. zajišťujeme také kompletní úklidové služby bytových i nebytových prostor, spolehlivé vedení účetnictví nebo profesionální pomoc hodinového manžela.

Flexibilní správa SVJ v Praze

Poptáváte flexibilní správu SVJ v Praze? Máte starosti s pravidelným vyúčtováním nebo objednáváte řadu služeb u mnoha odlišných dodavatelů? Zvolte profesionální řešení a přejděte k PPM.

Působíme ve většině lokalit hlavního města, kde spravujeme přes 9 000 bytových jednotek a spolupracujeme s významnými partnery jako FINEP a.s., Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s. nebo Pražská energetika, a.s.. Naše služby jsou určeny především pro společenství vlastníků bytových jednotek, kterým nabízíme spolehlivou a flexibilní správu SVJ v Praze. Zajistíme technickou a ekonomickou správu budov, postaráme se o úklidové služby i údržbu zeleně a vyřídíme za vás veškeré účetnictví. Veškerá komunikace navíc probíhá hladce díky propracované klientské zóně, na které si dáváme obzvláště záležet.

Pokud jste developerská společnost a řešíte správu vašeho nového objektu, můžeme vám nabídnout profesionální řešení. PPM má dlouholeté zkušenosti ve vedení komplexní správy novostaveb. Mezi naše klienty patří společnosti  Star Group, Crestyl, BM Develop, BPD Development, Kuchař & Thein a jiné významné developerské firmy.

Díky PPM ušetříte čas, starosti i nemalé finanční prostředky

Jsme renomovaná pražská realitní společnost PPM. Na trhu s nemovitostmi se pohybuje již přes 25 let a máme ve správě přes 9000 bytových i nebytových objektů po celé Praze a jejím okolí. A to především u novostaveb, nových bytových domů a renomovaných budov krátce po rekonstrukci.

Poraďte se s našimi realitními makléři a přidejte se k nám. Díky PPM, a.s. totiž ušetříte nejen drahocenný čas, spoustu starostí, ale také nemalé finanční prostředky.