Hledá se kvalitní geodet

Hledáte odborníka v oboru geodézie? Jste soukromá osoba nebo patříte mezi projektanty, stavaře, developery? Geodetická kancelář VISIONPLAN-3D poskytuje svoje geodetické služby veřejnosti i podnikatelům. V jejím portfoliu najdete široké zastoupení geodetických činností, od zaměřování pozemku, přes geometrické plány pro zápisy do katastru po vytvoření 3D modelů.

Společnost VISIONPLAN-3D má za sebou již stovky realizovaných zakázek a její odborníci tak nasbírali řadu zkušeností. Poradí si tedy i s nekonvenční situací. VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologie, je to například laserové skenování, panoramatické 360° kamery pro vytváření virtuálních prohlídek interiéru a exteriéru nemovitostí, přístroje pro přesná měření a datové výstupy.

Podívejte se na webové stránky firmy VISIONPLAN-3D, najdete zde přehled jejích geodetických činností, také ukázky realizovaných zakázek a reference. Využijte rovněž možnosti sjednat si nezávaznou, úvodní konzultaci zdarma a přesvědčte se tak o kvalitách odborníků ze společnosti VISIONPLAN-3D. Jejich předností je kvalitní práce, rychlost, flexibilita a dostupná cena.