Pergola s posuvným zastřešením představuje moderní typ pergoly

Mezi ideální zastřešení terasy se v současné době považuje hliníková pergola s posuvnou střechou. Řada lidí si tento typ pergoly oblíbila zejména pro svůj moderní vzhled a nabízené výhody, a to i přesto, že jde o dražší variantu, než jsou dřevěné pergoly.

Posuvné zastřešení je nespornou výhodou

Jednou z hlavních výhod je především samostatná posuvná střecha hliníkové pergoly. Posuvné zastřešení terasy jako jediný typ střechy dokáže zajistit ochranu před deštěm, ostrým sluncem či větrem a zároveň poskytuje možnost opalování na terase či sledování hvězd. V případě napojení pergoly na dům také nebude střecha bránit průniku světla do interiéru a zastiňovat tak interiér při nedostatku světla. Na rozdíl od pevného zastřešení tak budete mít vždy na výběr.

Designový prvek vaší zahrady

Kromě praktičnosti posuvného zastřešení na hliníkové pergole s posuvnou střechou oceníte i půvabný vzhled. Díky svému vzhledu totiž působí v zahradě jako moderní prvek, který bude skvěle ladit s domem. Posuvná pergola se navíc snadno ovládá pomocí ovládače a lze doplnit o řadu praktických doplňků, jako je LED osvětlení, ZIP screenové rolety, infrazářiče, apod. Díky tomu si tak můžete vytvořit ideální místo k posezení za jakéhokoliv počasí.

Pergola, která vám vydrží roky

Hliníková pergola s posuvnou střechou je typická také vysokou odolností, která vám vydrží daleko déle než dřevěný typ pergoly. Při výrobě pergoly jsou používány kvalitní komponenty, které dokáží odolávat všem povětrnostním vlivům. Moderní pergola je tvořena z kvalitního hliníkového materiálu a posuvná střecha je pak tvořena z voděodolné a UV stabilní PVC látky. Oproti dřevěným pergolám navíc hliníkové pergoly nevyžadují žádnou údržbu a péči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *