Hluk, Strážnice, Jívová, nebo raději Táborsko? Kde je lepší bydlet?


Česká republika je vskutku malebná země, která má hned několik půvabných měst, kde je o nemovitosti obrovský zájem. Pokud plánujete investovat do vlastního bydlení, zřejmě hledáte optimální lokalitu, kde byste se mohli usídlit. V případě, že nejste vázáni prací, ani dalšími věcmi, potom si vyberte jedno z následujících měst.

Co takhle Hluk?

Obrovský zájem je o prodej rodinného domu Hluk, což je vskutku nádherné město rozprostírající se deset kilometrů na jihovýchod od Uherského Hradiště. V samotném městě se nachází několik významných pamětihodností, v okolí je zase nádherná příroda, která vybízí na různé výlety. Hluk je v dobré dostupnosti i od Zlína.

Co se cen týče, ty jsou třeba nižší než v takovém Brně. Cena nemovitostí samozřejmě záleží na jejich stavu, ploše, pozemku, lokalitě a podobně. Za rodinný dům o velikosti 125 metrů čtverečních zaplatíte okolo 2 až 3 milionů korun.

Strážnice

Chcete zůstat na jižní Moravě? Potom hledejte domy na prodej Strážnice. Jedná se o město o něco málo větší než Hluk, jehož historické jádro stojí určitě za návštěvu. Strážnice je poněkud klidná a jejími nedílnými součástmi jsou bezpochyby vinné sklepy. Rodinné domy ve Strážnici jsou podobně drahé jako ve výše zmíněném Hluku.

Jívová

V Olomouckém kraji se pak nachází malá obec Jívová, která má něco málo přes 590 obyvatel. Jestliže tedy hledáte klidné prostředí, nadchnou vás domy na prodej v Jívové. Z těch větších měst je v blízkosti třeba Šternberk, a to pouhých sedm kilometrů, takže se nemusíte obávat toho, že byste byli někde na konci světa.

Táborsko

Toužíte spíše po Čechách? Podívejte se na domy na prodej Táborsko. Jihočeská oblast je velice žádaná, především pak město Tábor, jehož historické jádro se stalo městskou památkovou rezervací. Ceny jsou v této oblasti o něco vyšší než ve Strážnici, Jívové či Hluku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup