Jak vybrat vánoční osvětlení? Inspirujte se v obchodech a na internetu


Světýlka k Vánocům patří stejně dobře jako vánoční cukroví a dárky pod stromečkem. Nemusíte si přitom osvětlovat pouze interiér, v poslední době se ve velkém zdobí domy také zvenku a světelné řetězy se objevují i na zahradních stromech. Kam dáte světýlka vy?

Bydlíte-li v bytě, moc variant venkovního osvětlení se nenabízí. Je možné nazdobit zábradlí balkonu, ale tím to asi tak končí. Proto se více zaměřte na osvětlení interiéru, případně nainstalujte vánoční LED osvětlení do oken.

Když světýlka, tak jedině úsporná LED

S klasickými žárovkami se u prodejců setkáte spíš výjimečně, dnes všichni prodávají úsporné LED osvětlení. Je to jenom dobře. A pokud chcete být ještě ekologičtější a úspornější, dá se sehnat dokonce osvětlení na solární energii. Přes den se dobije a v noci svítí. Investice do takového kousku je ovšem mnohem vyšší než do obyčejných světýlek na elektřinu či na baterky. Zejména světelné řetězy určené do interiéru bývají někdy na tužkové baterie. Není tedy třeba dělat si starosti s tím, abyste je umístili v dosahu zásuvky.

Nemusíte zůstávat pouze u řetězů

Světelné řetězy jsou univerzálním kouskem, omotat se dají kolem čehokoliv. K dostání jsou ale i specifičtější světelné dekorace. Velmi populární je kupříkladu vánoční osvětlení rampouchy, spoustu příznivců si našly i světelné deště. Buďte ovšem umírnění. Ve výzdobě stačí jeden výraznější prvek a zbytek ozdobte řetězy.

Chcete-li váš dům ozdobit tak, aby z něj přímo vyzařovala vánoční atmosféra, ale nebyl přeplácaný, inspirujte se na internetu. Určitě najdete spoustu fotek a to by bylo, abyste se z nějaké nepoučili i pro svůj dům.

Mimochodem, internet je dobrým místem rovněž pro hledání inspirace na dárky, také se tam můžete porozhlédnout po zajímavých receptech na vánoční cukroví. Začněte pátrat ještě dnes, ať letos všechno stihnete včas.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup