Ideální dárek? Prej neexistuje!

Blíží se Vánoce, čas, kdy chceme svým blízkým udělat radost, ale zároveň koupit něco, co chtějí nebo potřebují. Najít v tak obrovském množství věcí tu pravou, která nejen udělá velkou radost, ale také k něčemu bude je problém.

Poradíme jak koupit věc, o které jste možná neslyšeli, ale která určitě udělá radost majiteli rodinného domu i chataři. Přemýšlíte co to může být? Odpověď je jednoduchá, fotopast.

K čemu slouží fotopast

Fotopast je zařízení, které je vybaveno kvalitním fotoaparátem, pohybovým čidle reagující nejen na pohyb, ale také teplo. Většina lidí si myslí, že fotopast využijí jen myslivci, nebo milovníci zvířat ve volné přírodě. Opak je však pravdou, fotopast má nejen mnoho funkcí, ale také využití, jednou z nich může být ochrana majetku.

Dříve, pokud někdo chtěl střežit svůj majetek, sáhl po kamerovém systému, poslední dobou stále více lidí sáhne po fotopast, důvod je jednoduchý – cena, montáž, i dlouhá výdrž.

Klasické kamerové systémy, potřebují stálý zdroj napájení ze sítě, fotopast má baterie, kamery potřebují propojení s PC nebo minimálně monitorem, fotopast vše ukládá na paměťovou kartu. Takhle by se dalo pokračovat ještě dlouho, ale lepší bude když si vše důležité ukážeme v bodech.

  • Žádná složitá montáž
  • Provoz na baterie i několik měsíců
  • Žádné kabely
  • Není potřeba napojení na monitor/PC
  • Instalaci zvládnete svépomoci
  • Snadná změna umístění

Tohle jsou pouze ty nejdůležitější body, tou největší je určitě možnost po čase změnit umístění fotopasti, provoz na baterie i několik měsíců a odpadnutí napojení na kabely.

Kde všude fotopast využijete

Fotopast se dá využít pro ostrahu rodinného domu, větších pozemků, ale také na chalupě, kde třeba není ani elektrický proud. A pokud se rozhodnete, že vás zajímá, jak zvěř v lese chodí ke krmelcům, žádný problém, jednoduše fotopast umístíte do lesa na vhodné místo.

Navíc teď před Vánoci, se mnoho obchodníků snaží nalákat nové zákazníky a proto k fotopastem přibalují další nezbytné příslušenství – baterie, paměťové karty nebo dokonce ochranné boxy.

Upozornění na závěr, nakupujte jen tam, kde o fotopastech ví vše, rádi poradí a případně bez starostí vyřeší reklamaci.