Komplexní správa nemovitostí v Praze a okolí

PPM, a.s. zajišťujeme komplexní správu nemovitostí, budov i developerských staveb po Praze a širokém okolí. Jsme zavedená a prověřená společnost, která nabízí ekonomickou i technickou správu budov, pronájem bytů nebo profesionální spolupráci se sdružením vlastníků bytových jednotek.

Správa nemovitostí i flat service

Spravujeme přes 9 000 bytů i další budovy a nebytové prostory. Díky komplexní nabídce služeb zajistíme profesionální správu i pronájem nemovitostí na míru. Vyhledáme za vás optimálního nájemníka, uzavřeme s ním smlouvu a postaráme se o předání bytu včetně veškerých smluv a předávacích protokolů. Oblíbenou z možností pro nájemce je vyhledávaný flat service, který mimo starost o byt a nájemníky obsahuje také supervizi odchozích a příchozích plateb, kontrolu plateb za služby bytu, jejich vyúčtování i každoroční aktualizace v rámci reportování. Do této části spadá reálný odhad výnosů spojený s auditem stávajících nákladů a samozřejmostí je i transparentní vedení účtu. Každý klient má jako bonus svůj bankovní účet, který je vedený zdarma na náklady společnosti. V neposlední řadě PPM, a. s. provádíme pravidelné kontroly bytů, řešíme vzniklé reklamace a zajišťujeme opravy během nájemní doby, ale i po ní. V případě zájmu zajistíme také kompletní úklidové služby.

Správa domů v Praze a širokém okolí

Platíme za předního poskytovatele služeb spojených se správou nemovitostí v Praze, ale i jejím širokém okolí. Spravujeme tisíce bytových jednotek a domů ve většině lokalit hlavního města a přilehlém okolí. Působíme ale i mimo Prahu. Například ve Špindlerově mlýně nebo na dalších místech po celé České republice. Získali jsme také uznávaný certifikát ISO 9001:2008 v oblasti správy a údržby bytových i nebytových prostor, na jehož základě spolupracuje s množstvím dalších společností a partnerů jako FINEP a.s., Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s., Safichem Group nebo Pražská energetika, a.s..

Nahlédněte do výčtu všech našich služeb a ceníku a svěřte svůj byt či nemovitost do rukou skutečných odborníků.