Inspirace: zařizujeme dívčí pokoj


Zařizování dětského pokoje je oříšek sám o sobě. O to může být větší, když zařizujete pokoj pro malou slečnu. V současné době máte na výběr z mnoha designů veškerého nábytku, tak zapojte svou malou holčičku do výběru a vytvořte pokoj přesně podle jejích představ.

U malých princezen je často problém s tím, že chtějí všechno růžové. To se dá velmi snadno splnit, jenomže s postupem času, se slečně sytě růžová barva nebude už tolik zamlouvat. A co potom? Kompletní změna dětského pokoje by ji jistě potěšila, zatímco vás by přišla dost draho.

Postel pro holku

Bez ohledu na věk, postel bude jistě dominantou pokojíku. Teď už jen vybrat tu pravou. V současnosti můžete na trhu pořídit opravdu cokoliv. Miluje vaše dcera panenky barbie nebo si neustále hraje na princeznu, pak se jí jistě bude líbit postel s nebesy. Výhoda této postele je taková, že ji můžete použít i pro již odrostlejší slečnu, stačí vyměnit růžový baldachýn za bílý a postel bude působit velmi jemně a elegantně. U tohoto typu postelí klidně můžete pořídit postel s běžnými rozměry.

Pokud však máte doma malou závodnici, která se s tatínkem ráda točí kolem aut, bude pro ni ideální volbou postel v podobě růžového sporťáku. Auta zkrátka nejsou jenom klučičí záležitostí. Další, spíše pohádkovou možností je růžový kočár, který má i střechu, takže se může snadno proměnit i v bunkr nebo domeček. Tyto postele jsou však vhodné spíše do větších pokojů nebo do pokojíků, které obývá jen jedno dítě.

Designové postele jsou jistě krásné a vaše slečna je jistě bude milovat, mají však jednu nevýhodu – poměrně rychle jim odroste, a to jak po velikostní, tak designové stránce.

Malý pokoj pro holčičku

Krásný dětský pokoj můžete vytvořit i v případě, že je malý. Stačí si vybrat z široké nabídky patrových postelí. Prostor pod postelí může později sloužit jako šatna, úložný prostor nebo jako pracovní kout. Nadšená bude malá slečna třeba z patrové postele se skluzavkou i prostoru, kde si bude moci hrát. Patrové postele také jsou perfektním řešením, když máte slečen doma více.

Jaký vybrat nábytek do dětského pokoje pro holku?

Ať se rozhodnete pro patrovou postel, designovou postel ve tvaru auta nebo kočáru nebo pořídíte postel s nebesy, myslete na to, že stylově sladěná musí být postel i s ostatním nábytkem. Zcela zásadní bude proto výběr skříní, komod, nočních stolků a dalších kusů nábytku.

Postupem času bude muset prostor na hračky ustoupit učebnicím a místo herního koutku budete zařizovat pracovní. Čím bude slečna starší, tím spíše ocení, že ve svém pokoji má spíše bílý než sytě růžový nábytek. Vhodné je tedy ladit vše do bílé barvy s růžovými nebo lila doplňky. U ALDO nábytek můžete pořídit rovnou celé sestavy, které do sebe budou zapadat jak stylově, tak i barevně.

Měnit po pár letech kompletně celý dětský pokoj pro holčičku na studentský pokoj pro velkou holku není zrovna nejvýhodnější. Proto je mnohem lepší doladit ho do požadovaného stylu pomocí doplňků. Pořídit můžete dekorace na stěny, polštářky, koberečky a mnoho dalších textilních doplňků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup