Botník, nebo knihovna? Obojí!


Kam s botami? Do botníku! Kam jinam?

Jednou z nevýhod obuvi jako takové je její špatná skladovatelnost. Boty nemůžeme skládat na sebe jako oblečení. Leda bychom je podrobili pečlivé očistě. A kdo na ni má čas? Nikdo! Investujte proto do kvalitního botníku, a budete mít po starostech.

Do předsíně i šatny

Botník můžete umístit buď do předsíně, nebo šatny. Zatímco botník v šatně může pojmout sezonní obuv, již momentálně nevyužíváte, botník v předsíni poslouží k uskladnění botek, které si pravidelně nazouváte.

Vybíráme botník

Botník vybírejte na základě několika parametrů. Vycházet musíte jak z množství bot, jež do něj budete chtít vtěsnat, ale i prostor, v nichž se bude nacházet. Zřejmě uznáte, že nebude moc praktické do malé předsíňky pořídit botník obřích rozměrů, okolo něhož bude problém procházet. A obráceně. Malý botníček ve velké předsíni nejenže nesplní svůj účel, ale také se v ní bude ztrácet.

Botník středobodem předsíně

Na paměti proto mějte i designovou stránku věci. Předsíň bývá vstupní branou do domu i bytu. A tak byste při jeho zařizování měli přistupovat. A vhodně zvolený botník se může stát jejím středobodem.

Výklopný botník

Botníky do předsíně se dělí na výklopné, policové, sedací a regály na boty. Jejich rozdíly prozrazují jejich samotné názvy. Zápasíte v předsíni s místem? Zaměřte svou pozornost na výklopné botníky. Jejich hlavní předností je jejich malá hloubka (i pouze dvaceticentimetrová), jež umožňuje jejich umístění i do velmi úzkých chodeb. Vyšší modely však nezapomeňte připevnit ke stěně, jinak by se na vás botník mohl převrátit!

Sedací botník

Rádi byste se při obouvání posadili na pohodlnou lavici? Pak vybírejte v kategorii sedacích botníků, který se také říká botník lavice. Ty disponují jak sedacími, tak i úložnými prostory.

Policový botník

Plnohodnotnou komodu nahradí klasický policový botník, jehož předností je i to, že do něj spolu s botami můžete i další předměty, které v předsíni musíte mít po ruce.

Regálový botník

Nevadí vám, když uskladněnou obuv budete mít neustále na očích? Pak vám nic nebrání v tom pořídit si botník regálový. Ten zase nahradí plnohodnotný policový systém. A využít jej opět budete moci i za jiným účelem, než je uskladnění bot. Až regál na boty vyměníte za nefalšovaný botník, můžete z něj mít třeba malou knihovničku. Praktické, že?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup