Jaká kamna zvolit pro vytápění nebytových prostor

Při výběru nových kamen je dobré si promyslet, za jakým účelem je pořizujeme. Zda nám budou sloužit jako hlavní zdroj tepla pro náš rodinný dům, provozovnu nebo dílnu, či je budeme mít jako vedlejší zdroj tepla, případně jen pro příležitostné topení.

Pro vytápění nebytových prostor, jako jsou provozovny, dílny, sklady, stavby a další průmyslové objekty jsou na trhu k dispozici vysoce účinná česká krbová kamna s patentovanou technologií dvoukomorového spalování. Díky této technologii dokáží kamna ušetřit až 40 % paliva, ve srovnání s klasickými kamny, přičemž jsou zároveň šetrnější k životnímu prostředí. Distribuce tepla je zajištěna teplovzdušným výměníkem umístěným do kouřových cest, kterým proudí vzduch nasávaný tichým ventilátorem. Pomocí ventilátoru je teplo potom rovnoměrně rozprostřeno v místnosti.

Na jakém principu funguje patentované dvoukomorové spalování

Dvoukomorový systém umožňuje, kromě hoření dřeva ve spodní komoře, také spalování kouře v horní komoře, čímž je docíleno maximální účinnosti hoření (přesahující 80 %) a nižší produkce popela a látek škodlivých pro životní prostředí.

Jaké výhody nabízí česká dvoukomorová krbová kamna

  • teplovzdušný výměník tepla s tichým ventilátorem
  • patentovaný dvoukomorový systém spalováním
  • nerezové žárupevné zplyňovací trubice ve spalovacím prostoru
  • nízkou spotřebu paliva (polena, dřevní brikety nebo štěpka)
  • možnost přikládat velká polena
  • možnost dokoupení zařízení k automatické regulaci otáček

Jedinečná pyrolytická kamna od českého výrobce

Mezi vhodná kamna do dílny patří bezpochyby i moderní pyrolytická kamna, která díky jedinečné technologii zplyňování dokáží ušetřit spoustu peněz za vytápění. Po jejich roztopení v horní komoře vzniká dřevoplyn, který je po uzavření komínové klapky okysličován sekundárním vzduchem a následně spalován ve spodní komoře kamen za vysoké teploty 1000 ºC. Právě tímto kvalitním spalováním je dosaženo velmi vysoké účinnosti, doprovázené nižší produkcí látek škodlivých pro životní prostředí a popela. Spaliny jsou následně odvedeny přes teplovzdušný výměník do komína.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *