Máte pojištěnou nemovitost?

Pojištění nemovitostí se netýká pouze vašeho domu či bytu, ale i nebytové jednotky, rekreačních objektů, jako jsou chaty a chalupy. Určitě je vhodné pojistit svůj majetek včetně vybavení, jejichž cena často nebývá zanedbatelná. Rovněž je vhodné popřemýšlet nad pojištěním jednak před vloupáním, ale i různými nehodami. Pojištění nemovitostí se netýká pouze krádeží, ale i živelných pohrom. Mezi nabízenými pojistnými produkty bývají dnes však rozdílnosti. Pokud máte nemovitost v nějaké kritické oblasti, kde jsou často záplavy, existují na některé pojistné produkty výluky.shutterstock_120786226

Kterou pojišťovnu vybrat?

Ne každá pojišťovna vám nabídne totéž a zrovna vhodné pro vaši situaci. Nejlepší variantou v tomto ohledu bude konzultace podrobností a vašich představ s odborným poradcem. Pojištění domácnosti je základním pojistným produktem, který by se rozhodně neměl podcenit. Některé typy pojištění lze sjednat online s pohodlí domova, ale jiné vyžadují odbornou konzultaci a zodpovězení některých vašich otázek. Majetkové pojištění se dá flexibilně přizpůsobit vašim požadavkům. Dokonce existují i cenové srovnávače, kde vám vyjede cena v základní nabídce. Nenechte se však zmýlit, protože případné služby navíc a různá dopojištění, se mohou svou cenovou nabídkou rapidně lišit.

Vychytejte slevové akce

Pojištění domů, bytů, chat a garáží včetně vnitřního vybavení je široká oblast, která umí pokrýt nejrůznější pojistné škody. V případě jakýchkoliv nejasností není na škodu pokládat otázky. Speciálně vyškolení pojišťovací agenti už dokážou navrhnout nejlepší řešení, ušité přímo na míru. Rozhodně lze říci, že pokud budete mít sjednané pojištění, bude se vám mnohem lépe žít s pocitem, že můžete odjet klidně a bez starostí i na dovolenou. Pokud se rozhodnete pojistit váš byt je vhodné si u stejné společnosti pojistit rovnou i chalupu, případně garáž. Většinou se dočkáte příjemné zprávy, že vám poskytnou na další pojištění slevy.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *