Medaile nejenom za sportovní výkony


Zvolit vhodný dárek pro blízké nemusí být tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Obzvláště muži se ne vždy obdarovávají snadno. Máme pro vás jeden tip. Obdarujte muže ve své rodině medailemi. 
Věřte, že každý kluk, a je jedno, zda malý či velký, je rád oceněn. A mnohdy ani nezáleží na tom za co. V portfoliu Pražské mincovny například najdete mince a medaile s tolika motivy, z nichž zcela jistě najdete svého favorita. Tedy medaili, jež plně vystihne charakter obdarovaného. Zdaleka se přitom nemusí jednat o vašeho manžela či partnera. Medailí můžete ocenit svého otce, syna, vnuka, bratra, ale i kolegu z práce, nebo přímo svého šéfa. Proč ne?

Dárky pro muže

Stačí otevřít stránku zlate-mince.cz, kliknout na odkaz tip na dárky a hned na to na další odkaz dárky pro muže. A můžete začít vybírat z široké nabídky mincí a medailí v různých cenových relacích. Cena stříbrných medailí se tu pohybuje v relacích od osmi set korun a ty nejlevnější zlaté slitky pořídíte už za 1500 korun.

Jaký zvolit motiv?

To je jen na vás. Vycházet můžete z charakteru nebo zájmů obdarovaného. Máte-li doma nadšeného sportovce, vybírejte v kategorii medaile pro sportovce. Svému muži ale medailí můžete popřát hodně zdraví, štěstí, neb se mu jednoduše vyznat ze své lásky k němu. Hitem současných Vánoc jsou ovšem jména.

Medaile se jménem

Medaile s vyrytým jménem je totiž nepřenosná a jako taková bude patřit jen jeho nositeli. Věřte, že to náležitě ocení a medaile si bude náležitě cenit. Obzvláště bude-li jeho jméno vyryto do zlata té nejvyšší ryzosti. Pražská mincovna totiž své mince a medaile zásadně nešidí a při ražbě používá zlato o ryzosti 24 karátů! To samo o sobě je symbolem těch nejryzejších citů. A víte, co se říká? Že když někoho máme skutečně rádi, máme mu to dát a dávat najevo. A medaile je skvělým prostředníkem, nemyslíte?