Rezidence Churchill – moderní bydlení v Praze na Vinohradech

Pro všechny, kteří prahnou po komfortním bydlení v hlavním městě, jsou určeny luxusní byty Praha v rezidenci Churchill. Každičký kousek architektury je propracovaný do posledního detailu, osloví funkční design, špičkové vybavení a dechberoucí výhledy na pražské památky.

K nastěhování připraveno 2019/2020

Nový domov zde najdou rodiny s dětmi, singles i mladé páry pracující na své kariéře. Vyšší patra jsou jako stvořená pro pozorování drahokamů architektury, to vše přes velkoformátová francouzská okna. Luxusní byty Praha v zahradním duchu padnou jako ulité pro relaxaci s rodinou na čerstvém vzduchu anebo pro grilování s kamarády. Ani svobodní nemusejí zoufat, pokud si pořídí komfortní byty se zahrádkou, lodžií, terasou či balkonem.

Proč rezidence Churchill?

Na první pohled zaujme rezidence Churchill svou atraktivní adresou. Italská ulice je co by kamenem dohodil od Vinohrad a vždy tepajícího srdce města. Během pár minut jsou tu kulturní, historické, volnočasové i praktické požadavky. Do deseti minut se majitelé bytů ocitnou v Riegrových sadech, na náměstí republiky, Malé Straně či Václavském na náměstí. Zábavu zaručují Státní opera, jazzové kluby, populární Bugsy´s Bar, umělecké galerie i Národní divadlo. Prodej bytů Praha Vinohrady je zajímavý pro jedince, kteří ocení blízkost parku, plaveckého stadionu, golfového hřiště a sportovišť všeho druhu.

Soukromí a bezpečí na prvním místě

Moderní byty rezidence Churchill upoutají soukromím, komfortním vybavením a bezpečností. Recepce bude fungovat non stop a poslouží i concierge službami. Samozřejmostí je kamerový systém sledující obvod domu i společné prostory. Design budovy a jeho vybavení osloví i nejnáročnějšího klienta. Vnitřní a vnější dveře, okna, balkony a lodžie, parapety, stínění, vytápění, chlazení i rekuperace podléhají nejmodernějším standardům. Bydlení v luxusních bytech na Vinohradech bude zkrátka pohádka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup