Na Žižkově se otevírá velká příležitost pro mladé

Už jste přemýšleli nad tím, kde byste se v budoucnu usadili? Samozřejmě, je to právě naše hlavní město, které hraje v podobných úvahách prim. Kulturní vyžití je na výborné úrovni, stejně jako dopravní obslužnost a mnohé další věci patřící k modernímu životu.

Žádné jiné české město nemůže Praze konkurovat, a to v řadě ohledů. Jsou to například pracovní příležitosti nebo nabídka sportovních aktivit. Žižkov má za sebou bohatou historii. Pokud chcete být její součástí, otevírají se vám dveře právě nyní. A k investici do nemovitostí potřebujete jen odhodlání. Začít lze totiž naprosto kdykoliv!

Založit rodinu a usadit se

Je to investice, která se zhodnotí v řádu desítek let. Možná bude tento byt patřit jednou vašim dětem, využijí jej totiž jako svůj startovací. Cena nemovitostí se totiž zhodnocuje dlouhodobě, nezávisle na nějakých dílčích výkyvech. Moderní bydlení na Žižkově nabídne útulné zázemí v duchu moderních standardů, tedy jinak řečeno, ideál také pro mladé rodiny.

Pokud uzavřete smlouvu do 21. prosince 2023, nabízí se sklep zdarma nebo hypotéka s atraktivním úrokem. Vybírat si můžete z různých bytových jednotek, dispozice 1+kk nebo 2+kk potěší nenáročné mladé páry. Nechybí ani větší byty, které jsou vhodné pro početnější domácnost. Nezapomíná se ani na balkon nebo terasu, u vybraných bytů je k dispozici také předzahrádka.

Každodenní procházky v zeleni

Prostředí, ve kterém si odpočinete od každodenního stresu? Ano, Praha nabízí řadu zajímavých parků a zelených míst. Důkazem je například Parukářka, která je v docházkové vzdálenosti od bytu, ale i další lokality, jako jsou Židovské pece a Malešický park. Nákupy i zábava jsou jen opravdu nedaleko, na zastávku autobusu vás zavede krátká procházka. Odtud se pak snadno vydáte na metro nebo na letiště, případně do centra města.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *