Japonská půjčka – recenze a zkušenosti

Docela nedávno se na trhu objevil nový termín „Japonská půjčka“. Stejně, jako samuraj představuje japonského bojovníka, známého především svou oddaností a rychlostí, tak i Japonská půjčka je rychlá a oddaná.

Japonská půjčka nejen pro samuraje

Funguje na zcela jednoduchém principu, že za každých půjčených 1000Kč zaplatíte poplatek ve výši 33Kč. Ano, to je skutečně celé a dále neplatíte nic. V okamžiku, kdy nebudete moci v daném měsíci půjčku splatit celou, postačí, když v termínu splatnosti vrátíte 20% vypůjčené částky a 49Kč poplatek za prodloužení splatnosti za každou půjčenou tisícikorunu. Vaše půjčka se tak může až 5x prodloužit, ale když si to pořádně spočítáte, tak i prodražit.

Rychlost samuraje

Japonskou půjčku je možné sjednat během okamžiku, a to do jedné minuty. Peníze tak získáte do deseti minut a zapůjčit si lze až 50 tisíc. Tak jednoduché to ovšem zase není. Podíváme se Japonské půjčce blíže na zoubek.

Při úplně první žádosti o tuto půjčku dostanete maximálně 4999Kč. Teprve při řádném splácení je možné sjednat půjčku do výše 15 tisíc korun. Když i tuto splatíte bez problémů, do třetice je možné si požádat o půjčku do 50 tisíc korun. Splatnost Japonské půjčky je 30 dní, v případě vyšší částky – tedy úvěru ve výši 50 tisíc korun je splatnost prodloužená na 12 měsíců.

Komu je Japonská půjčka určená?

Mnoho úvěrových produktů jasně vymezuje, kdo si o ně může požádat. To však neplatí u všech finančních produktů. Příkladem je právě i Japonská půjčka, která je určená téměř všem, protože nevyžaduje váš příjem. Tohoto nevyužívají pouze lidé, kteří příjem nemohou doložit z důvodů nezaměstnanosti, ale studenti, ženy na mateřské dovolené, důchodci, ale i podnikatelé. Prakticky každý, kdo nemůže doložit potvrzení o příjmu. U většiny úvěrů se vyžaduje alespoň ručitel, pokud nelze doložit potvrzení o příjmu. Japonská půjčka toto nevyžaduje. Záleží tedy jen na vás, zda tento druh úvěru využijete či nikoliv.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *