Nátěr fasád nemusí být zoufale pomalý. Airless metoda je rychlým a bezproblémovým řešením


V případě, že bydlíte ve starším domě, na němž je už při prvním pohledu znatelně omšelá fasáda, je rozhodně na místě uvažovat o nějaké renovaci. Právě fasáda je přitom důležitým prvkem, jehož obnovení může objekt uvést do mnohem příznivějšího stavu. Pomoci může firma, která nátěr fasády provede pomocí takzvané airless metody.

K nátěrům fasád využívá airless techniku společnost Natrem.to, o jejíž detailní nabídce se dozvíte více informací na webových stránkách https://natrem.to/natery-fasad-praha. Působí zejména v hlavním městě Praha a jeho okolí, bez problémů je ale možné si domluvit její služby také v dalších lokalitách v České republice.

Jak airless technologie funguje?

Airless nátěr fasády je stále častěji využívaným způsobem, jak zmodernizovat vnější povrchy rodinných a bytových domů, ale i dalších objektů, včetně průmyslových. Oproti klasickému nátěru je daleko rychlejší, protože se zde používá speciální přístroj, který pod vysokým tlakem nanáší barvu na zeď vstřikováním. Díky tomu je práce nejen rychlejší, ale také čistší, pohodlnější a výsledkem je bezchybný nátěr, který vydrží po mnoho následujících let.

Hlavní přednosti airless nátěru fasád

Firma, o níž se dozvíte více na https://natrem.to/natery-fasad-praha, nabízí možnost provádění nátěrů fasád pomocí airless (nebo také bezvzduchové) technologie rychlostí, jež je až desetinásobně vyšší nežli v případě tradičního ručního postupu. I velké objekty jsou tak pracovníci schopni dokončit v krátkém časovém úseku, což mnozí z vás jedině ocení, protože je práce na domě nebudou tak dlouhou dobu omezovat. Na vzniklé nátěry se používají jak klasické akrylátové fasádní barvy, tak i jejich silikonové, potažmo silikátové varianty. Záleží jen na vás, jaký druh barev zvolíte. Nevíte-li si rady, odborníci z firmy vám jistě rádi poradí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup