Židle dělá interiér – ať již to jsou dětské židle, nebo ty kancelářské

Právě židle v interiéru dovedou být více než jen pouhým kusem nábytku. Umí okouzlovat svým designem, ale též pečovat o naše zdraví. Protože ergonomická židle ví, jak nás posadit, aby nás nebolela záda. A nejen ta.

Dobrá kancelářská židle je základ pro kancelář i home office

Kancelářské židle nikdy nesmí být pouhým provizoriem. V zaměstnání na nich obvykle prosedíme třetinu dne, doma, pokud máme home office, je to stejné. Židle musí mít správný rozměr pro naši postavu, být nastavitelná, aby se uměla přizpůsobit naší výšce i hmotnosti, a taktéž je nutné, abychom s ní byli schopni sedět správně u stolu. Všimli jste si, že mnohé židle mají područky tak, že s nimi nezajedete pod stůl? Kdo je menší postavy, bude mít s tímto faktem problém.

Konferenční židle by měly vsadit na design

V konferenčních místnostech a zasedačkách se obvykle chceme blýsknout stylem. Zkuste se ve firmě trochu rozmáchnout a nekupujte do zasedačky ty nejlevnější konferenční židle. Vsadit na design se vyplatí a plusem je i špetka extravagance. Třeba se vaši zaměstnanci začnou konečně na porady těšit. Přidejte jim navíc ještě na ranní poradě snídaně zdarma, nebo dělejte odpolední porady se svačinou. Omluv z porad budete mít z čista jasna minimum.

Dětská židle už pro předškoláky

Vlastní stoleček na různé kreativní aktivity by dítě mělo dostat zhruba ve 2,5 letech. Zpočátku sedí na jednoduché židličce bez opěradla. Kolem 4. roku však potřebuje klasickou židli pro předškoláky a mladší školáky, která je vhodně nastavitelná. A samozřejmě i pro dítě líbivá. Kdo jiný ocení design dětské židle více než naše děti? Touží po židličkách s obrázky pohádkových postaviček i svých filmových hrdinů. Milují barvy i pestré vzory.

Jídelní židle, které miluje celá rodina

Jídelní stoly jsou místy, kde se obvykle setkává celá rodina nejčastěji. Jídelní židle proto musí vyhovovat všem členům domácnosti. Kdo nerazí styl – každá židle jiná, ten musí dobře vybírat vhodnou univerzální židli. Pohodlí nabízí židle čalouněné, ty však mohou být nepraktické do rodin s menšími dětmi. Řešením jsou dřevěné židle s pratelnými polstry. A hitem dneška je designová židle z plastu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup