Nové developerské projekty přinášejí zajímavé šance pro získání moderního bydlení!

Současná doba nahrává nákupu nemovitostí. Nízké jsou hypoteční sazby a především roste nabídka nových bytů. Developerské společnosti se snaží nabídnout moderní byty v atraktivních lokalitách, v jejich stavbách se snaží předhonit a právě díky tomu je možné koupit nemovitosti i v těch nejžádanějších lokalitách za velmi příznivé ceny. Jaká je současná nabídka a kde hledat moderní bydlení za slušnou cenu?

Důležité je hledat na správném místě

Pokud hledáte nové bydlení a nechcete se spokojit jen tak s něčím, je důležité pečlivě vybírat. Rozhodně se neuchylujte k nákupu bytu nebo domu v případě, že narazíte na levnou nabídku a prodejce vás bude lákat tím, že tato cena je prostě nej. Vše si důkladně promyslete. V současnosti se vyplatí, pokud své hledání zaměříte na projekty od developerů. Právě v této oblasti lze totiž najít zajímavé byty v atraktivních lokalitách za příznivé ceny. Důkazem toho je nabídka developerské společnosti Sekyra Group Real Estate, která nabízí možnost nákupu bytu hned v několika velice žádaných pražských lokalitách.

sekyra-obr1

I v netradičním pojetí

Obrovský zájem je o nové byty v Praze 10. V této lokalitě realizuje Sekyra Group projekt Rezidence Korunní. Jedná se o komplex novostaveb, ve kterém jsou k mání nadstandardní bytové jednotky, které uspokojí i ty nejnáročnější. V nabídce jsou i prostorné ateliéry. Rezidence Korunní se dělí do třech částí Boulevard, Villa či Industrial, z nichž každá vyniká něčím zvláštním. Část Boulevard nabízí prostorné byty s balkony, ze kterých je nádherný výhled do širokého okolí. Východní a jižní část Villa přináší eleganci a rozmanitost a část Industrial jistě potěší milovníky stylového bydlení, protože ji zdobí zajímavé prvky, jako jsou například hliníková okna a kovové zárubně. Atraktivitu této lokality zvyšuje i fakt, že si ji za své bydliště vybrala již řada celebrit – fotbalista Patrik Berger, miss České republiky za rok 2004 Jana Doleželová nebo módní návrhářka Beata Rajská.

sekyra-obr2

Drží se aktuálních trendů

Sekyra Group samozřejmě sleduje současnou poptávku a pružně na ni reaguje. V současné nabídce proto najdete široký výběr i v kategorii byty 2+kk Praha. Právě takto řešené byty patří k nejžádanějším a není divu. Jsou vhodné pro menší rodiny nebo vytížené manažery či mladé páry a jsou také vnímány jako výhodná investice do budoucna.

TIP: Realitní makléř

Nevyplácí se čekat

Nové byty Praha mají své ceny velmi nízko. Právě proto je nutné rychle jednat a nabídky developerů často sledovat. Díky nim můžete získat nový byt v atraktivní lokalitě, kde vás bude bydlení bavit. Nové komplexy jsou totiž pečlivě promyšlené a připravené. Jsou zasazeny do zeleně a nabízí i kompletní občanskou vybavenost a dobrou dopravní obslužnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *