Obliba plastových obálek neustále roste – používá je i váš e-shop?

Během posledního roku a půl stále více lidí přesedlalo z nákupů v obchodních centrech na e-shopy. Pro jejich majitele to znamená kromě přílivu nových potenciálních zákazníků také nárůst konkurence, která si nechce tyto zákazníky nechat ujít a zakládá stále větší množství e-shopů. Je jasné, že v tomto ostrém konkurenčním boji musí majitelé e-shopů využít každé příležitosti, která jim umožní získat alespoň drobnou výhodu nad ostatními obchodníky. Jednou z takových výhod může být i kvalitní obal, ve kterém své zboží zašlete – plastové obálky pro e-shopy, opatřené reklamním potiskem, jejichž popularita neustále roste.

Co stojí za neustále rostoucí popularitou plastových obálek pro e-shopy?

Stále vice obchodníků si uvědomuje, že musí svůj e-shop a své zboží odlišit od konkurence, a plastové obálky pro e-shopy k tomu skýtají ideální příležitost. Jsou totiž nejen lehké, nepromokavé a pevné, ale je také možné je opatřit reklamním potiskem, s jehož pomocí na jejich povrchu vykouzlíte jakýkoli obrázek, logo či slogan. Na obálky je možno tisknout celoplošně a barevně, takže se z obyčejné plastové obálky stane propagační předmět, zvyšující povědomí o vaší značce u každého, kdo ji uvidí. Tato propagace je přitom téměř zadarmo!

Ukažte svým zákazníkům, že dbáte na ekologii

Dnešní zákazníci stále více dbají na ekologii a snaží se upřednostňovat firmy, které chrání životní prostředí. Plastové obálky pro e-shopy, které jsou vyrobené z recyklovaného nízkohustotního polyetylenu, toto zadání splňují na výbornou. Ekologické LDPE obálky totiž snižují množství odpadního plastu, který je nutno skládkovat či spalovat, a umožnují mu opakovaně sloužit. Ekologické LDPE obálky jsou levné, odolné, praktické a fungují jako reklamní předmět – co více si můžete přát?