Podzimní venkovní party s vůní punče a svařáku


Domníváte se, že venkovní party jsou pouze letní kratochvílí? Podzimní a zimní víkendy se nabízejí k uspořádání oslav a venkovních party stejně jako ty letní. Navíc lze menu a nápoje přizpůsobit chladnějšímu počasí. Také program může zahrnovat opékání špekáčků nebo hry vhodné k táboráku. A vůně punče nebo svařáku jistě nenechá nikoho chladným!

Nezapomeňte na deky

Při pořádání party v sychravějším počasí je nutné počítat s horším počasím, často spojeném s deštěm, ale i sněhem, proto zajistěte předem dostatečně velký stan, kam se mohou hosté uchýlit pro zahřátí, ideální je některý z půjčovny party stanů v Praze. Kromě stanu je nutné připravit pro hosty dostatek přikrývek, které mohou využít při posezení u jídla nebo konverzaci, vhodné jsou také v chladnějším počasí podsedáky na lavice.

Menu, které zahřeje

Při výběru občerstvení se vůbec nebojte experimentovat a sáhněte po pálivějších a kořeněných variantách masových a zeleninových pokrmů na gril. Zkuste kromě papriky, chilli a pepře i kurkumu, která se hodí také k zelenině. Nebo naložte hovězí steaky do marinády z vína a zázvoru, který zlepšuje krevní oběh a blahodárně působí na srdce. Na oheň se hodí kotlíkový chilli guláš s fazolemi nebo pálivý buřtguláš.

Při výběru nápojů nezapomeňte na teplé nápoje, skvělé jsou různé punče a svařáky, a to nejen alkoholické. Kromě toho, že báječně chutnají, dodají party patřičnou atmosféru.

Zahrajte si hry

Kromě klasického klábosení a posezení na lavicích, které vyřešíte pronájmem pivních setů, které se skládají z dvou spojených lavic se stolem, je dobré připravit pro hosty program nebo různé druhy her. Podzimní sychravé počasí vybízí k různým pohybovým aktivitám na zahřátí, ale vyzkoušet můžete různé hry u ohně. Mezi oblíbené hry patří tzv. Přenášení ohně, ale zavzpomínat na mladá léta na táborech můžete i při hře Pějme píseň dokola. V pozdních večerních hodinách můžete vyzkoušet také různé šamanské tance.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup