Prémiové byty za rozumnou cenu


Najít dobrý pronájem nemusí být takový problém. Přece jen je volných nemovitostí k dispozici více než dost. Jenomže ne každá z nich splňuje vaše nároky na životní standardy. Cena sice může být velmi příznivá, ale daný prostor bude chtít spoustu práce, než s ním budete spokojení. Pokud se chcete nastěhovat do hotového, podívejte se na nabídku bytů v Ovenecké ulici. Perfektně spojují vlastnosti luxusního bydlení s historickou hodnotou místa, a navíc jsou na strategické adrese – nikam to nebudete mít daleko.

Dokonalé bydlení pro náročné nájemníky

Výše nájmu závisí na lokalitě i výměře. Právě adresa většinou ovlivňuje částku nejvíc. I když třeba interiér nemusí splňovat jakékoliv nároky na luxus nebo pohodlí. Pronájem bytu na Letné se tak může zdát jen jako sen. V případě bytů v Ovenecké je to ale úplně jinak. Jde o plně zrekonstruované moderní byty, které lze vybavit nábytkem na klíč – variantou premium nebo standard. Nic tak nebrání okamžitému nastěhování. Nemusíte se ničím stresovat, cokoliv zařizovat, stačí si jen přivézt své věci a převzít klíče.

Interiér i exteriér odpovídá vysokému standardu

Dům je rohová budova v secesním stylu. Působí velmi atraktivně a dýchá z něj úžasná atmosféra. Nechybí výtah a monitoring společných prostor pro zajištění většího bezpečí nájemníků. Všechny byty mají nové rozvody a prošly kompletní rekonstrukcí, která splňuje vysoký standard. Pronájem bytů Praha 7 je výhodný i z hlediska strategického umístění. Tramvaj je přímo před domem a metro A i C pět minut jízdy odsud. Občanská vybavenost nabízí vše, co potřebujete.

Kvalitní bydlení na dobré adrese

Říká se, že čas jsou peníze. U luxusnějšího bydlení se předpokládá mnohem větší investice, ať jde o pronájem, nebo jeho koupi. Byty v Ovenecké, i v porovnání s jinými nemovitostmi v podobné lokalitě, závratně drahé nejsou. Když si pronajmete byt s dispozicí 2+kk, cena se pohybuje od 19 800 Kč měsíčně. Pokud vezmete v úvahu, co vše je vám nabízeno; byt po kompletní rekonstrukci v secesním domě, v jedné z nejžádanějších pražských lokalit, je bydlení na Letné správnou volbou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup