Domov vytváří nábytek z masivu

Historický nábytek z masivu, který vídáme například při návštěvách zámků, je dnes vnímán jako “umělecké předměty”, které jsou opředeny dobovou atmosférou. Historický masivní nábytek vyniká různými řezbami, bývá vykládán slonovinou, perletí, kovy i sklem. Říkáme tomu intarzie. Na historickém nábytku z masivu se často setkáme i s dobovými obrazy. Dnešní nábytek z masivu nás přitahuje zejména spojením s přírodou. Jde o spojení vizuální i fyzické. Jde o pocit tepla a útulnosti – tedy toho, co vytváří domov.

K bělostnému interiéru nejlépe padne nábytek z masivu

I u vás doma bude nábytek z masivu, například nábytek do obýváku, působit obzvlášť dobře, pokud bude doplněn dřevěnou podlahou, ale i kamenem, cihlami, ocelí nebo sklem. Naprosto dokonale dřevo vyniká vedle omítky natřené na bílo.

Výrazná textura masivního nábytku umocňuje jeho kouzlo

Masivní nábytek je příjemný nejen na pohled, ale i na dotek. Může za to jeho výrazná textura, která se skvěle vyjímá například na jídelních stolech nebo dřevěných postelích. Barevné změny a rozdíly ve struktuře dřeva jsou u masivu žádané. Právě z nich je patrný skutečný původ materiálu.

Pořiďte si naprosto dokonalý nábytek z masivu

Dřevěný nábytek je poněkud náchylnější k nadměrné vlhkosti. Pokud je však proti vlhkosti patřičně ošetřen, tak jako například nábytek z masivu od firmy Nábytek Mirek, vydrží ve skvělé formě a nezměněné podobě několik desetiletí.

Mezi představitele dřevěného nábytku z masivu mohou patřit klidně celé nábytkové sestavy – do kuchyní, ložnic, obývacích pokojů a dětských pokojů. Z masivního dřeva se však častěji vyrábí sólo nábytek – dřevěné postele, jídelní židle, skříňky, komody, police a další. Nabytekmirek.cz vám nabízí naprosto dokonalý nábytek z masivu, který je precizně vypracován do sebemenších detailů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup