Proč darovat investiční zlato

Přemýšlíte o vhodném dárku k narozeninám, svátku, Vánocům? Marně přemýšlíte, čím obdarovat tatínka, maminku či bratra? Ať už pátráte po daru k jakékoliv příležitosti a komukoliv, nikdy neuděláte chybu s investičním zlatem.

Lidé, kteří nevědí, co darovat na narozeniny nebo svátek, častokrát darují peníze. Jenže bankovky v obálce jsou poměrně nudný dárek. Buďte originálnější a darujte třeba minci, na níž je vyobrazený titul!

Drží si svou hodnotu

Peníze v obálce hodnotu rychle ztrácí, zatímco investiční zlato si ji drží. Je vynikající pro dlouhodobé uchování peněz, na druhou stranu není na škodu ani jejich okamžité utracení. Obdarovaný s ním může naložit dle vlastních představ. Samozřejmě pokud darujete hezkou minci, na níž je znamení zvěrokruhu, možná si ji daný člověk raději vystaví, než prodá.

Najdete motiv pro každou příležitost

Když už jsme u těch motivů, slitky jsou univerzální, mince však naleznete s motivy různých druhů. Na svátek se hodí například mince zobrazující jména. Pro promoci mince s titulem, na narozeniny znamení zvěrokruhu. Najít se však dají i neutrálnější motivy, například zvířata či české národní motivy. Záleží, pro jakou příležitost minci hledáte.

Hodnotu si zvolíte sami

Nejlevnější zlaté mince a slitky koupíte od 1500 Kč, ty nejdražší za více než milion korun. Na narozeniny asi vyberete nějaké levnější, i když ke kulatému výročí se hodí hodnotnější pozornost. Pro výročí svatby možná budete shánět větší dárek. Ve zlatě si vyberete vždycky.

Vhodný business dárek

Mince a slitky jsou vhodné dárky pro muže stejně jako pro ženy. Hodí se pro vaše blízké, členy rodiny, ale také obchodní partnery. Se zlatou mincí nebo slitkem každopádně uděláte dobrý dojem.

Nakoupíte je jednoduše

Výběr ani koupě navíc nejsou nikterak složité. Zlaté slitky a mince se dají objednat online, dorazí vám až domů, takže jste naprosto bez starostí.