Quick – Step podlahy

Rozhodli jste zrekonstruovat Váš obývací pokoj a rádi byste si jej nyní vybavili podle svých snů? S quick-step podlahami od společnosti Keramiky Soukup se Vám podaří vytvořit velmi pohodlnou domácnost. Interiérové dveře Prüms důrazem na každý detail splní požadavky i těch nejnáročnější zákazníků.

V nabídkovém katalogu Keramiky Soukup najdete podlahy Quick – Step, které se vyznačují životností až dvacet pět let. Podlahy této značky jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin. Jádro je vyrobeno z kompozitního dřeva, které podlaze zaručuje právě mnohaletou životnost. Povrchová úprava chrání podlahu před opotřebováním, poškrábáním a skvrnám. Podlahy Quick – Step si můžete vybrat ze tří typů. Prvním typem jsou laminátové podlahy Laminate, jejichž vrchní vrstva má ochrannou vrstvu.

shutterstock_166099589

Technologie Scratch Guard umožňuje podlaze Quick Step být až desetkrát odolnější proti poškrábání než podlahy bez této technologie. Chcete-li ve Vašem obývacím pokoji vytvořit lidovou atmosféru, neměla by v tomto pokoji scházet podlaha Quick Step Rustic. Podlaha Rustic se může pochlubit ideálními rozměry délky a šířky, které způsobují optické zvětšení malých místností.

Prkna si můžete vybrat v provedení světlého zimního dubu, tmavého dubu, starého přírodního dubu, americké třešně, exotického javoru, tichomořského ořechu i bílého ořechu. Vybrat si můžete na této webové adrese www.keramikasoukup.cz/katalog/pruem. Kromě podlah nabízí Keramika Soukup také velké množství interiérových dveří, které se hodí, jak do interiéru domácností, tak do kancelářských prostor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *