Rádi byste bydleli v novém? Doporučujeme Novostavby Praha 3!

Chcete bydlet v Praze? Ne úplně v centru, ale v rozumné vzdálenosti od něj? V místě s dobrou občanskou vybaveností a dostatkem zeleně v okolí? V bytě postaveném podle posledních trendů a z těch nejkvalitnějších materiálů? Doporučujeme byty Praha 3 neboli Byty u parku Na Vackově!

Na své nové majitele čeká jedenáct moderních bytových jednotek s celkovým počtem 272 bytů a dva ateliéry s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Umístěných přímo v srdci pražského Žižkova. Ve výjimečné lokalitě sousedící s parkem Židovské pece. Zde si budete mít možnost zaběhat, projít se, z plných plic se nadechnout i vydechnout. A mnohem víc!

Předzahrádka, garážové stání i sklepní kóje

Projekt Byty na Vackově (na internetu hledejte pod odkazem nové byty Praha 3), pod nímž je podepsané renomované architektonické studio Architecture Interior Project, si vás určitě získá. Novostavby Praha uspokojí zájemce o malé garsonky i velké apartmány. Ten největší disponuje rozlohou 140 m2! U všech bytů najdete předzahrádku, balkon, lodžii či terasu. Stejně jako garážové stání a sklepní kóji.

Výjimečné rezidenční i komerční objekty

Renomovaná developerská společnost Metrostav Development a.s. v České republice zastřešuje developerské projekty Skupiny Metrostav. V jejím portfoliu najdete řadu výjimečných rezidenčních i komerčních objektů (na internetu odkazujte pojmem byty Praha). Spolu s Byty na Vackově jmenujme bytové domy Malešický háj, Vysočanský mlýn, Vilapark Klamovka, Rezidence Hadovitá, Bydlení pod Tyršovským vrchem, Obytný soubor Na Krutci a spoustu dalších jak v současné době realizovaných, tak i dokončených projektů. Pro ně je spolu s výjimečnou architekturou typická i užitná hodnota s důrazem na životní prostředí.

Individuální přístup

V týmu developera najdete profesionály, kteří spolu s odbornými znalostmi nejvyšší úrovně disponují uměním naslouchat. Jak sami sobě, tak i svým partnerům a klientům. Ke každému projektu a klientovi přistupují individuálně s důrazem na jeho požadavky a potřeby. Především však klientům nabízejí komplexní řešení na klíč. Od začátku do konce. Nejprve vytipují lokalitu, projekt do posledního detailu naplánují a poté zrealizují. S důrazem na kvalitu srovnatelnou s projekty mezinárodními. Více informací hledejte pod odkazem nové byty Praha.