Revizní technici mají konečně svou aplikaci


Práce revizního technika je docela rozmanitá. Cestuje za zákazníky, kontroluje zařízení, zároveň musí zvládat i trochu kancelářské práce. Nebylo by hezké, kdyby tohle všechno něco ulehčilo? Právě se snahou usnadnit tyto každodenní úkony revizních techniků přichází nová aplikace INSPECTO.

Nástroj, který umožňuje plánování revizí, zvládl by okamžitou validaci zadaných dat i sjednocení výstupů, zálohoval by veškeré údaje, aby o ně člověk nemohl přijít. Přesně tohle revizní technik potřebuje a Tomáš Šimek, technický ředitel společnosti INSPECTO, to velmi dobře chápe. Sám totiž strávil přes polovinu svého života prací revizního technika. Spojil se tedy s několika dalšími revizáky a společně vymysleli aplikaci, která skutečně pomáhá.

INSPECTO vám dává volnost

Online aplikace INSPECTO je multiplatformní. Otevřete si ji na telefonu či tabletu se systémem Android, ale ve webové podobě také na počítači. Každý technik si tedy může vybrat, zda začne zprávu psát rovnou na místě, nebo si ji vyplní až v kanceláři. Všechny dokončené i rozpracované revizní zprávy jsou uložené online v zabezpečeném cloudovém úložišti Microsoft Azure, odkud k nim lze přistupovat z libovolného zařízení. Zároveň se nikdy neztratí, technik o ně nemůže přijít.

Umí toho hodně

Aplikace INSPECTO umožňuje naplánovat si revize, vést si seznam klientů a měřidel, vytvářet záznamy o revizích. Momentálně obsahuje modul pro revize vyhrazených elektrických technických zařízení složený z oddílů Elektrické spotřebiče, Zařízení pro oblouková svařování, Systém ochrany před bleskem a Elektrické stroje. Během podzimu přibude ještě oddíl Elektroinstalace. Aplikace je flexibilní, stále se vyvíjí a na jejím vývoji se může podílet každý její uživatel. Stačí si ji nainstalovat, vyzkoušet a poskytnout autorům zpětnou vazbu.

Více informací najdete přímo na webu inspecto.online.