Saatchi Art: Aplikace, která vám pomůže se zařizováním interiéru

Jaký je váš vztah k chytrým mobilním telefonům? Nechali jste se strhnout proudem a nedokážete si bez svého smartphonu představit život? Podobně jako o ohni lze o technologických výdobytcích tvrdit, že jsou skvělí sluhové, ale špatní páni. Budete-li však svůj smartphone využívat tak, aby vám ušetřil spoustu času a starostí, je to naprosto v pořádku. Nejrůznější aplikace vám mohou pomoct i s chodem domácnosti. Přes chytrý telefon nastavíte na dálku teplotu na termostatu, stáhnete venkovní rolety a v neposlední řadě neuděláte chybu při zařizování nového interiéru. Kam tím míříme? K mání je zbrusu nová „appka“ Saatchi Art, kterou si momentálně můžete stáhnout na iTunes.

Uživatelé chytrých telefonů se znakem nakousnutého jablka mají možnost stáhnout z Appstore zajímavou aplikaci, která primárně slouží jako virtuální nákupní (zároveň také jako prodejní) galerie umění. Momentálně obsahuje více než 500 000 originálních uměleckých děl, mezi kterými najdete obrazy, fotografie, kresby a plastiky od více než 45 000 známých i méně známých umělců.

Můžete namítnout, že vám Saatchi Art bude k ničemu, protože se nechystáte nakupovat obrazy online. K tomu vás nikdo nutit nebude – vy aplikaci využijete k tomu, abyste si udělali představu o budoucím interiéru. Vyberete si prvek, který odpovídá vašemu vkusu (např. černobílou fotografii nebo barevný obraz) a pověsíte ho na virtuální zeď. Aplikace umožňuje naaranžování dekorace na vašich vlastních fotografiích. V praxi vyfotíte interiér a na stěnu připevníte některý z uměleckých dílek. Jak jinak získat ucelený obrázek o tom, jak by to mohlo u vás doma vypadat?

Shrnuto a podtrženo, aplikace Saatchi Art přijde vhod i uživatelům, kteří přes ní nakupovat/prodávat nebudou. V budoucnu navíc přibudou další položky jako koberce, závěsy a záclony. Budete si moct nastylovat interiér a předejdete zklamání z nevhodně vybraného zařízení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *