Šatní skříň jako elegantní dominanta ložnice


Uložení oděvů v interiéru je poměrně často diskutovanou tematikou jak v tištěných magazínech o bydlení, tak i v online médiích. Není se čemu divit, protože moderní šatní skříně dokážou doslova divy. I my jim proto budeme věnovat dostatečný prostor v tomto článku. Zaměříme se především na hlavní aspekty výběru tohoto nábytku, který by měl hrát v ložnici spolu s elegantní a bytelnou postelí jednu z hlavních rolí. Nač si tedy při výběru dát pozor a kde nakupovat?

Vestavba vs. klasika

Prvně byste si měli ujasnit, jestli zvolíte vestavěnou skříň, anebo klasiku. Obě dvě varianty mají své klady i zápory. U vestavěných skříní se setkáme s velmi důmyslně řešeným systémem. Dokážou dokonale využít každého centimetru volného místa. Se stěnou souběžně splývají a v podstatě ji kopírují. Jejich cena se ovšem mnohdy vyšplhá poměrně vysoko. Klasické prostorové šatní skříně jsou levnější a vzhledově také umí zaujmout. V konečném součtu jde tedy hlavně o finanční prostředky, prostor a preference majitele nemovitosti.

Funkční prvky v mnoha podobách

Nesmírně důležité je u jakýchkoli skříní především řešení jejich vnitřních prostor. Vy jako běžný člen domácnosti potřebujete přijít, vzít si potřebné věci a následně odejít. To samé přitom platí i pro ukládání oděvů. Právě z těchto důvodů se vyplatí přítomnost šatních tyčí, zásuvek, polic anebo drátěných košů. Ty jsou vynikající zejména na ponožky. Zapomenout nelze ani na pohodlné otevírání a zavírání. Výborné jsou elegantní šatní skříně s posuvnými dveřmi.

Nadčasový vzhled skříně dodá ložnici další rozměr

A co design skříně? Ten může být doslova unikátní. Volit přitom lze jak podobu tmavých dřevin, tak i světlejších. Moc hezké jsou kombinace se zrcadlem. To může v některých případech tvořit i celou čelní část skříně. Ostatně podívejte se na pestrou nabídku eshopu a nabytek-elegance.cz a přesvědčte se sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup