E.ON Rádce: Dopřejte si komfort za rozumnou cenu


V současné době jsme všichni zvyklí na to, že máme dostatek elektřiny, vody i tepla. Především nyní v zimě je tepelný komfort jakousi samozřejmostí a většinou se ani neohlížíme, kolik že nás stojí peněz. Je to škoda, protože soustředit se na celkovou spotřebu a možnou úsporu rozhodně stojí za to. Odpadne vám poté nepříjemný moment překvapení při ročním vyúčtování za energie. Na čem tedy lze co nejefektivněji ušetřit a kde si můžete pohodlně zjistit relevantní informace a případně se zdarma poradit s odborníky? Přesně na tyto otázky si potupně odpovíme.

Vytápění se stává doslova černou dírou na peníze

Asi nejvyšší výdaje přicházejí v souvislosti s vytápěním objektu. Právě tady může být úspora energií nejvyšší. Co za vysokými výdaji stojí? Především absence zateplení stropů či pláště nemovitosti. Stejně tak není od věci zaměřit se na stáří vašich oken a dveří. Zkontrolujte si těsnění a v neposlední řadě se podívejte i na zdroj vytápění. Máte-li starý plynový kotel, nebojte se investovat do nového. Peníze se vám na provozu vrátí velmi rychle.

Tipy na úspory vody a elektřiny

Zajímavé tipy na úsporu vody a elektřiny najdete ve speciální službě E.ON Rádce. Právě ona nabízí spousty informací, jež vám pomohou ušetřit nemalé částky. Věděli jste například, že LED technologie umí ušetřit až 80 % spotřeby elektřiny? Stejně tak se můžete podívat i na možnosti úspory elektřiny při změna vašeho aktuálního tarifu. Alternativ je zkrátka hodně a listovat si tipy lze pohodlně online zdarma.

Energetický poradce online

Že jste v E.ON Rádci něco nenašli? To vůbec nevadí! Klidně se na cokoliv zeptejte online konkrétního odborníka na energii. Do formuláře zadáte váš dotaz, iniciály a emailovou adresu. Odpověď vám přijde následně do vaší emailové schránky. Služba je samozřejmě zdarma. Jen pro zajímavost, lidé se třeba nejčastěji ptají na rekonstrukce a dotace a příbuzná témata. Ať už máte na srdci cokoliv, ptejte se, nic za to nedáte a můžete jen vydělat. Osobní konzultace s energetickými poradci je dostupná v Brně a Českých Budějovicích. Pokud to máte daleko, můžete je kontaktovat také emailem: poradce@eon.cz nebo telefonicky: 800 773 443.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup