Jak si pohodlně zařídit domácí kancelář?


Práce z domova je dnes oblíbeným zaměstnaneckým benefitem a denní rutinou odborníků na volné noze. Pokud chcete být opravdu úspěšní a umět v domácím prostředím oddělit práci od zábavy, je dobré zařídit si speciální pracovnu. A jak to udělat, aby byla pohodlná a zároveň maximálně funkční? Nechte se inspirovat.

Dokonalé místo na sezení

Od domácí kanceláře chtějte pouze to nejlepší, protože v ní strávíte spoustu času. Pokud na to máte dispozice, mělo by se jednat o samostatnou místnost v klidné části domu, kde budete co nejméně rušeni. Vyhnete se tak zbytečným ztrátám soustředění plynoucích z vnějších podnětů, jako je hluk z ulice, televize, rádio a podobně. Základním kusem nábytku jsou kancelářské židle a křesla k PC, která budou společně se stolem tvořit hlavní dominantu celé vaší pracovny.

Pohodlí kombinované s dostatečným soustředěním

Kromě vlastní práce u počítače potřebujeme často i přemýšlet a plánovat další kroky. K tomu se mohou hodit pohodlná houpací křesla a židle. Umístěte je například ho rohu místnosti a udělejte si z nich odpočinkový koutek věnovaný krátkým pauzám a přemýšlení. Své využití ale mohou najít i v obývacím pokoji. Dávejte však pozor, ať relaxováním v křesle neztrávíte většinu své určené pracovní doby.

Vybírejte na internetu

A když nemáte ani představu, jak by mohla vypadat vaše kancelář, při hledání nábytku na internetu narazíte na plno inspirace. Vyhnete se tak nesmyslnému bloumání po kamenných obchodech a případě si rovnou objednáte to, co se vám hodí. Zejména to jsou židle a křesla – velký výběr na vás čeká v internetovém obchodě s tímto zaměřením. Následně už zbývá pouze doladit maličkosti, jako jsou dekorace, umístění jednotlivých kusů nábytku a drobné kancelářské pomůcky. Výsledkem by měla být místnost přesně podle vašich představ, kde bude všechno, co k práci potřebujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup