Střešní světlík je ideální způsob, jak osvětlit levně svou firmu. Jak funguje?

Celá řada komerčních budov má tak složitý půdorys, že ne v každé místnosti můžete instalovat klasická okna. Jak takovou nemilou situaci vyřešit co nejelegantněji a ušetřit klidně i stovky tisíc ročně?

Zapomeňte na svícení elektrickými žárovkami

V nočních hodinách se bez svícení elektrickými žárovkami/zářivkami určitě neobejdete. Bylo by však zbytečné svítit s nimi i ve dne, když je venku světlo. V takových chvílích se raději spolehněte na šikovnou střešní konstrukci – střešní světlík.

Jedná se o průhlednou stříšku, která zdobí vaši střechu. Jejím úkolem je zachycování přirozeného slunečního světla a jeho následné převedení až ke speciální odrazové ploše. Ta poté rozprostře získané světlo do vašich interiérů.

Nejedná se jen o jakési malé vylepšení. Díky správně sestavené konstrukci totiž převedete téměř 100 % přirozeného denního světla z venku. Ve svých místnostech tudíž uvidíte stejně dobře, jako kdybyste zrovna stáli venku.

Střešní světlíky fungují i během zamračených či propršených dní. Předají vám dostatek světla dokonce i v pozdních odpoledních hodinách, když je venku šero.

Kolik taková konstrukce stojí?

Ze všeho nejdříve musíte vyhledat spolehlivého výrobce světlíků. Mezi největší hráče na tomto trhu v naší zemi patří oblíbená firma R3STAV. Ta už řadu let realizuje rekonstrukce plochých střech, opláštění budov, polykarbonátové stěny i instalaci kvalitních světlíků pro firmy. Navrhne vám účinný systém přesně na míru.

Na kolik takový proces vlastně vyjde? To se dozvíte na webových stránkách pod výše vloženými odkazy. V sekci „realizace“ na vás čekají fotografie a bližší informace k předchozím projektům těchto odborníků. Díky tomu si ihned utvoříte mnohem jasnější představu a budete vědět, do čeho jdete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *