Unikněte ze světa běžných dní díky tantra masáži


Chodíte rádi na masáž? Klasická masáž je výborná. Dokáže ulevit od bolestí a pomůže vám zapomenout na každodenní starosti. Možná by se vám ale mohl líbit ještě trochu vyšší level – tantra masáže, které vám teprve dokážou odhalit ty největší slasti a pocity, jež jste doposud ještě nezažili.

Tantrické masáže vycházejí z dávné filozofie a principů známých v Indii již před pátým stoletím našeho letopočtu. Snaží se o tělesnou smyslnost, něžnou péči i vzrušující prožitky. Jejich hlavním účelem je odvést vás z běžného světa a naučit užívat si přítomný okamžik.

Tantra masáže nejsou erotickými službami

Nebudeme zastírat, že jsou tantra masáže o erotice. Masérka ovšem zajde jen tak daleko, jak jí to vy sami dovolíte. Čeká vás hlazení, masírování rukama i doteky tělem. Pozornost je věnována celému tělu od hlavy až po prsty u nohou, přičemž dojde i na intimní partie. Ničeho se však nebojte, spíš naopak. Masérka vám ukáže, jak přivolat pocity, které ještě neznáte, a možná dojde i na vyvrcholení. Mějte však na paměti, že masérky neposkytují sexuální služby. Tantra masáže sice jsou o zkoumání sexuality, ovšem pořád tady existuje hranice.

Všemu napomáhá skvělá atmosféra

Orientální hudba, svíčky a příjemná vůně. Erotická masáž vás nadchne právě už kvůli tomuto. Uvolníte se, oddáte se přítomnému okamžiku a budete si připadat jako součást nějakého magického orientálního rituálu. Každá tantra masáž je opravdu tak trochu rituálem, při němž vás masérka provádí a pomáhá objevovat vaši vlastní sexualitu. Nemusíte s ní ale být sami. Za prvé se dají objednat masáže rovnou s dvěma masérkami, za druhé je možné přijít se svou drahou polovičkou. Tantra masáže pro páry jsou jednoznačně dobrým způsobem, jak trochu oživit stereotypní vztah a navrátit ztracenou jiskru. Pravděpodobně při masáži objevíte spoustu nových věcí, které se vám i tomu druhému líbí.