Už nemusíte skladovat zboží v garáži. Pořiďte si montované haly

Poohlížíte se po kvalitních skladovacích prostorech, ale nemůžete si nic vybrat? Co si postavit prostory na míru? Polák montované haly jsou skvělým řešením, jak za minimální náklady a bez zbytečného papírování získat kvalitní skladovací prostory pro nejrůznější zboží.

Pro montované haly nepotřebujete ani betonové základy či pevné spojení se zemí. Stačí vyrovnaný terén a během pár hodin máte postavenou stabilní skladovací halu s perfektním zázemím. K výstavbě není potřeba stavebního povolení, ale bohatě stačí stavební ohláška.

Skladovací prostory rostou jako houby po dešti

Že hledáte skladovací prostory několik dní a pořád jste nenašli nic, co by stálo za řeč? Skladovací prostory přitom rostou jako po dešti. Během pár hodin máte kompletní skladovací halu, která má rozměry přesně podle vašich požadavků. Stačí si ujasnit co od haly očekáváte, zadat požadavky specialistům a ty vám již postaví zázemí pro vaši firmu a zboží či materiál, který hodláte skladovat.

Montované haly neztrácí na kvalitě

Montované haly neztrácí nic na kvalitě ani praktičnosti. Základ je tvořen odolnou ocelovou konstrukcí, která má vyztužené rámy a je fixovaná na několika bodech. Hala má dlouhou životnost a nevyžaduje nákladnou údržbu.

Výhodou montovaných hal je možnost jejich rozšíření podle potřeby. Pokud vám nebude skladovací prostor stačit, během několika okamžiků se může vaše hala rozšířit o několik metrů. Nebo se rovnou napojí nová hala. Montovaný sklad můžete rovnou napojit i na stávající budovy a spojit je s vaším komplexem.

Odolný materiál proti živlům

Každá hala je vyrobena z nehořlavého materiálu, který je odolný proti přírodním živlům. Halu je možné potisknout podle vašeho přání a vybrat její barvu. Součástí montované haly je možnost výběru příslušenství a dalšího vybavení. nechybí osvětlení, střešní turbíny atd.