Zútulněte svůj byt nábytkem na míru. Nebojte se, nezruinuje vás


V současné době majitelé starších panelákových bytů řeší problém s nedostatkem prostoru v místnostech, a proto se pouští do kompletní renovace svého obydlí. Pokud jste se i vy rozhodli pro kompletní rekonstrukci interiéru, ale nejste spokojeni s nabídkou sériově vyráběného nábytku, pouvažujte nad možností nábytku na míru. Pravděpodobně se obáváte, že vás řešení na míru zruinuje, avšak nemusíte mít strach, protože nevyjde o moc více než nábytek běžně dostupný ve velkých řetězcích.

V podkrovních bytech představují největší překážku šikminy, přičemž v takovém případě se zřejmě obrátíte na řemeslníka, který vám vytvoří skříně přesně kopírující dispozice místnosti. Se zakázkově vyrobeným nábytkem efektivně využijete všechny prostory, které byste s nábytkem běžně dostupným v obchodech nevyužili. Pravděpodobně se budete ptát, zda výroba nábytku na míru není zbytečně drahá. Dřív se jednalo o poměrně nákladnou záležitost, ovšem dnes je konkurence v této oblasti tak velká, že řemeslníci snižují své ceny, aniž by výsledná práce ztrácela na kvalitě.

Vestavěné skříně

Velice žádané jsou vestavěné skříně, které mohou být v různých velikostech. Perfektně se dají přizpůsobit jakémukoliv prostoru, například dokonce se dají nainstalovat pod schodiště. Vestavěné skříně jsou variabilní, co se tvaru týká. Především v malých bytech jsou skříně tohoto typu velice oblíbené, neboť mohou vést až ke stropu, a tak ve vrchních poličkách, kam nedosáhnete, uschováte věci, které běžně nepoužíváte.

Kuchyňské linky

Dalším kamenem úrazu bývají kuchyně, u nichž je vyžadována funkčnost a bezpečnost. Ve starých bytech bývají kuchyně opravdu miniaturní, nevzhledné a nepraktické, a proto je nejvyšší čas na změnu. Zakázkové kuchyně odpovídají nejnovějším trendům a bývají vyrobené z kvalitních materiálů, a tak se vám nestane, že vám upadnou dvířka.

Jestliže hledáte specialistu na nábytek, doporučujeme podívat se na stránky migala.cz. Jedná se o společnost, která vyrábí nábytek na míru pro firmy i domácnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup