3 tipy na moderní nábytek do domácnosti

Renovace bytu je ideální příležitostí k tomu, abyste si pořídili zcela nový nábytek, který bude odpovídat moderním trendům. Možností je celá řada.

1. Nová postel do ložnice

Základem každé domácnosti je bezesporu ložnice, každý člověk v ní totiž stráví zhruba třetinu svého života. Není proto divu, že zde dominantní roli hraje postel. Jaké jsou aktuální trendy v oblasti postelí? Přednost se dává zejména konstrukcím z přírodních materiálů, konkrétně dřeva. Je totiž nejen elegantní, ale zároveň místnost dokáže i příjemně provonět.

Důležitou roli hraje kvalita matrace. V současné době se upřednostňují pěnové matrace, které mají velmi dobré vlastnosti, neboť dokážou perfektně kopírovat polohu těla, aniž by po delším čase docházelo k jejich poškození. Zajímavou alternativu pak představují latexové matrace, u nichž oceníte i jejich antialergenní vlastnosti.

2. Kuchyňská linka

Dalším zásadním místem domácnosti, kde se realizují především hospodyňky a milovníci vaření, je kuchyně. Aby byla maximálně funkční, je třeba zvolit vhodnou linku. Každá kuchyňská linka se musí vybírat s ohledem na prostorové možnosti místnosti. Ideální je, pokud bydlíte ve velkém bytě či domě. Pak si můžete dovolit nainstalovat módní linku ve tvaru písmene U, jež má uvnitř ostrůvek. Získáte tak spoustu místa na přípravu jídel, dostatečně velkou mycí a odkládací zónu i další části, které jsou při vaření zapotřebí.

3. Dětský nábytek

Máte-li doma malé dítě, je skvělé, pokud mu zařídíte vlastní pokojík. Pak je ovšem nutné vybrat také odpovídající dětský nábytek. Už dlouho platí, že se nemusíte bát pestrých barev. Je ale nezbytné dbát na to, aby byl dětský nábytek bezpečný, tedy zejména bez ostrých hran, a stabilní bez možnosti převrhnutí na dítě. Při výběru dětského nábytku se nebojte přímo zapojit své děti, pokud už tedy nejsou zrovna v kojeneckém věku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup