Bezúdržbové brány a ploty jako elegantní doplněk vašeho domu


Dům máte postavený či rekonstruovaný a nyní stojíte před otázkou, jaké k němu vybrat oplocení? Možností je celá řada od plotu živého, dřevěného, kamenného, betonového, kovaného atd. V potaz byste však neměli brát pouze jeho vzhled, nýbrž také snadnou údržbu.

Vsaďte na nadčasovost

Kované ploty se hodí díky svému elegantnímu vzhledu jak ke starším budovám, tak k moderní novostavbě. Nejen, že pozdvihnou okolí vašeho domu na vyšší úroveň, ale rovněž se mohou pochlubit dlouhou životností a vysokou bytelností. Nezvaní návštěvníci kovaný plot jen tak nepoškodí. Je-li doplněn hroty a špicemi, je takřka nemožné ho přelézt. Někoho mohou zpočátku odradit vyšší pořizovací náklady oproti dřevěnému či plastovému plotu. Je třeba si ale uvědomit, že toto bezúdržbové oplocení vydrží min. 35 let. Nebudete tak muset každý rok věnovat čas, energii a finance do jeho renovace.

Zpříjemněte si příjezd domů

Už vás omrzelo při každém příjezdu vylézat z auta a ručně otevírat bránu? Pohodlné řešení nabízejí vjezdové brány na míru s automatickým pohonem. Vybírat lze ze 4 typů provedení – brány otočné dvoukřídlé nebo jednokřídlé, posuvné samonosné nebo po kolejnici. Díky těmto možnostem výběru si můžete pořídit bránu na pozemek jakéhokoliv sklonu či velikosti. Jelikož je vjezdové brána technicky náročným prvkem oplocení, je třeba mít pro ni správně připravené základy a kabeláž. Jak na to se dozvíte na základě dokumentu od dodavatelské firmy.

Vše v kompaktním designu

Aby všechno spolu hezky ladilo, nezapomeňte na pořízení vchodové branky ve stejném designu s plotem a vjezdovou bránou. Její zavírání funguje zpravidla na klíč, je rovněž možné doplnit ji elektrozámkem. I v tomto případě oceníte bezúdržbovou povrchovou úpravu. Nejprve se provádí žárové zinkování a poté následuje finální úprava – vypálení práškové barvy v peci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup