ABStore.cz – kvalitní vybavení vaší dílny, zahrady, domu, společnosti i obce

Není roční doba, ve které bychom nemohli dělat nic kolem údržby domu, zahrady či práce v dílně. Právě teď na podzim budete možná potřebovat várnice k přepravě teplého čaje na stavbu, kde zatím nemáte elektřinu, ale dělníci nebo vy sami zde potřebujete pracovat.

Anebo se vám budou hodit profi hliníkové žebříky, díky nimž snadno posbíráte letošní úrodu jablek, hrušek, švestek či jiného ovoce.

shutterstock_283667384

Várnice, žebříky, ale i mnohé další zboží všem zájemcům nabízí zavedený a spolehlivý e-shop ABStore.cz. Najdete zde vybavení pro restaurace, kanceláře, dílny, venkovní prostranství, obce, školy, státní organizace a mnohé jiné.

Ušetřete na spotřebě vody

Většina z nás alespoň občas v roce přemýšlí nad tím, jak ušetřit za vytápění. Zamysleli jste se ale již nad tím, jak se dá ušetřit za spotřebu vody? Jednoduše! Stačí si pořídit podzemní nádrž na vodu. Do ní se pak bude dešťová nebo splašková voda shromažďovat a vy ji můžete opětovně použít. Dešťovka je navíc velmi dobrá na polévání úrody, dá se využít i pro splachování toalety nebo na praní. Je měkčí a tak nespotřebujete tolik prášku na praní. Spotřeba energie v domácnosti tak může klesnout až o neuvěřitelných 50%.

ABStore.cz nabízí několik typů podzemních nádrží na vodu. Mají různý objem, jsou samonosné a jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který odolá zubu času po mnoho let. Nádrž se dá umístit do písku, štěrku i do jílu. Může být instalována i pod hladinu spodní vody. Je jen na vás, rozhodnete-li se pro montáž nad zemí, nebo pod zemským povrchem.

ABStore.cz přichází s akcí na celé září – dopravou po celé ČR zdarma. Využijte ji a nechte si zakoupené zboží přivézt až do domu zcela zdarma. Taktéž můžete nakupovat na fakturu, jste-li státní organizace nebo společnost, můžete objednávat telefonicky a v případě, že budete poptávat více zboží, zašlete e-shopu svoji poptávku a on vám zdarma připraví zajímavou cenovou nabídku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *