Bezdrátová sluchátka zajistí pohodový poslech bez omezení

V případě, že na cestách rádi posloucháte hudbu z vašeho mobilního telefonu, případně chcete sledovat videa, aniž byste museli mít telefon propojený dlouhým kabelem, je ideální pořídit si kvalitní bezdrátová bluetooth sluchátka. Při jejich výběru máte hned několik možností.

Sluchátka přes hlavu

První volbou jsou bezdrátová sluchátka přes hlavu. Jejich výhodou je poctivý zvuk, který vás dokonale izoluje od vnějšího prostředí. Mají ovládání přímo na jedné straně, takže při regulaci hlasitosti, změně hudby či přijímání telefonních hovorů nemusíte neustále hledat telefon po kapsách. U tohoto typu sluchátek je ale nutné počítat s jejich robustností, ani ve složeném stavu se nevejdou do kapsy, spíše do kabelky či batůžku, což může být do značné míry pro některé z vás limitujícím faktorem.

In-ear sluchátka

Z hlediska minimálních rozměrů je lepší volit bluetooth sluchátka přímo do uší. Starší modely mají spojené jednotlivé ušní nástavce krátkým kabelem. Ten stačí zavést kolem krku, nikterak potom nepřekáží, a to ani při namáhavějších pohybech.

Novinkou posledních let jsou skutečná bezdrátová sluchátka. Mají vlastně jen dva špunty, jež nasadíte do uší. Špičkové modely mají samozřejmě ovládání přímo na sluchátkách, což opět přispívá k vyššímu komfortu. Tyto modely se dodávají ve speciální malé krabičce, která zároveň slouží pro dobíjení zařízení. Velkou předností kvalitních bezdrátových sluchátek je dlouhá výdrž, na jedno nabití jsou schopna přehrávat hudbu po dobu až 10 hodin, takže si v klidu můžete užívat zábavu i na delších cestách a výletech.

Přenosné reproduktory

Vybrané obchody nenabízejí pouze moderní bluetooth sluchátka. Namátkou se v nich dají zakoupit třeba také bluetooth přenosné reproduktory. Mají minimální rozměry a hmotnost, takže je snadno přibalíte do batohu, když například jedete na pár dní mimo domov, na služební cestu apod.