Potřebujete dodávku či jiný užitkový vůz? Tak si ji pronajměte!

Sháníte dodávku, minibus, nebo jakýkoliv jiný užitkový vůz? Už nemusíte! Můžete si je totiž pronajmout! Nebo výhodně odkoupit.

Užitkové vozy jsou velmi praktické. Umožňují převoz osob i materiálu všeho druhu. Orientujete se však v jejich označení? Pokud ne, následující článek vám může být nápomocen.

Dodávky a minibusy

Například dodávky slouží k přepravě materiálu i osob. Přestěhujete s nimi nábytek a dopravíte i početnější rodinu na dovolenou (těmto dodávkám se také říká minibusy). V závislosti na tom, zda jsou vybavené sedadly či nikoliv. Dodávkám primárně sloužícím k přepravě osob se také říká minibusy. Speciální kategorií pak jsou obytné dodávky, tedy takové minikaravany, v nichž můžete i pohodlně nocovat.

Furgony a pickupy

Do kategorie dodávek spadají i furgony a vany, tedy tedy užitkové vozy s uzavřenou karoserií bez prosklení, které jsou primárně určeny pro převoz nákladu různého druhu. Vyjma toho stavebního, pro nějž jsou vhodnější přívěsy a pickupy. Ty jsou totiž přímo konstruované k převozu nákladu na korbě. Ale i osob. Skládají se totiž z vnitřní části, která pojme až pět cestujících, a části vnější sloužící k transportu materiálu různého druhu. Tyto vozy se těší velké oblibě především ve Spojených státech amerických, kde dokonce patří mezi vůbec nejprodávanější vozy.

Vybírejte v pražském Vans Centru

S bohatou nabídkou užitkových vozů, jak ke koupi, tak i pronájmu se setkáte například v nabídce společnosti Vans Centre, s r.o., jejíž provozovnu najdete v pražských Štěrboholích. Zde si zároveň všechny nabízené vozy máte možnost okouknout, usednout do nich i se v nich projet. Tento prodejce užitkových vozů spolu s výše zmíněnými užitkovými vozy nabízí i sklápěče, skříně, valníky, chlaďáky i mrazáky stejně jako vozy osobní. K prodeji i pronájmu. Za velmi slušné ceny nutno podotknout, jak se ostatně můžete sami přesvědčit třeba pod odkazem prodej pickup. Zde je za necelých 80 tisíc korun k mání 7 let starý Ford Transit s necelými 180 tisíci najetými kilometry. Slušné, že?