Co jsou větrací jednotky? A jak fungují?


V posledních několika letech došlo k nemalým technologickým pokrokům, a to i v natolik specifické oblasti, jako je právě větrání. Pokud vám záleží na zdraví, zároveň si chcete zajistit komfortní a úsporný interiér, není nic jednoduššího než investovat do moderní větrací jednotky. V následujících řádcích vám představíme novou generaci rekuperačních jednotek, s nimiž přišla společnost Brink Climate Systems.

Co je to rekuperace?

Předtím, než vás seznámíme s konkrétním zařízením, bychom vám měli vysvětlit, co je to vůbec rekuperace. Pod tímto trochu krkolomným názvem se skrývá proces zpětného získávání tepla. Čerstvý vzduch zvenčí se dostává do interiéru přes rekuperační výměník uvnitř vzduchotechnické jednotky, zatímco z druhé strany se odvádí teplý odpadní vzduch z objektu pryč.

Doporučujeme: Kvalitní větrací systémy do rodinných domů od firmy Zehnder.

Rekuperační jednotka Flair 325

Velké oblíbenosti se těší rekuperační jednotka Flair 325, vyznačuje se vskutku nadčasovými parametry, s nimiž předběhla dobu, nemluvě o jednoduché instalaci a konektivitě. Větrací jednotka je uživatelsky přívětivá a po funkční stránce maximálně spolehlivá. V neposlední řadě disponuje inteligentní ochranou proti zamrzání, takže se nemusíte bát podobných problémů.

Rekuperační jednotka vás nadchne i dalšími vlastnostmi, jako jsou tichý provoz, ideální rovnováha mezi tepelnou účinností a spotřebou energie a podobně. Ještě musíme podotknout, že rekuperační jednotka hravě zvládne moderní způsoby komunikace. S vnějším světem se navíc může spojit hned několika cestami – přes aplikaci BrinkHome, se systémem správy budov Modus či bezdrátovým ovládáním RF.

Jestliže tedy hledáte specialistu, jenž se postará o dodání a montáž větrací jednotky, obraťte se na společnost STORC. Spokojení budete po všech stránkách, tak neváhejte a firmu oslovte. Pomůže vám s větráním budovy celkově.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup