Dejte přednost ekologickému parnímu čištění


Když se řekne úklid, většina z nás si představí namáhavou práci, při které potřebujete hromadu čistících prostředků. Úklid domácnosti též vyžaduje velkou časovou investici, proto si na něj zpravidla vyhrazujeme volný den o víkendu. Co na to jít úplně jinak?

Ekologie na prvním místě

Pokud vám není lhostejný přístup k životnímu prostředí, pak jistě nepoužíváte chemické čistící přípravky. Ovšem pouze ty na přírodní bázi ve většině případů nevyčistí tak důkladně, jako ty s chemickými přísadami.

Důsledky používání chemie

Je známo, že lidé se obecně chovají k přírodě dosti nešetrně. Svůj podíl na tom má provoz velkých továren, nadměrné používaní automobilů, stále se zvyšující spotřeba plastů. Výsledkem je znečištěný vzduch, prašnost, civilizační onemocnění. Z toho důvodu by každý z nás měl dle svých možností životnímu prostředí pomoci. Jedno z řešení nabízí parní čistič, jenž pracuje na principu čištění párou.

Přelomová technologie v uklízení

Výkonný parní čistič AR1000 společnosti Clear World je vaší cestou za jednoduchým, rychlým a efektivním úklidem. V čem spočívá jeho jedinečnost? Pracuje na principu tzv. suché páry, neboli páry vznikající při vysoké teplotě 175 °C. Díky tomu má pára v sobě minimální podíl vody, a tím pádem jsou čištěné plochy a materiály během 2 minut suché. Čistič má speciálně upravenou vanu, v níž se tvoří pára. Zde se vodní kámen neusazuje, nýbrž shlukuje a vzniká z něho písek.

Na co tento spolehlivý přístroj využijete?

Skvělé výsledky přináší parní čistič při čištění sedacích souprav, polstrování a koberců. Poradí si též s prachem na policích, skříních či radiátorech.

Přizpůsobí se vašim potřebám

Dle vašeho přání si můžete regulovat výkon čističe, čímž zajistíte maximální efektivitu úklidu. Dobrá cena a výkon jednoznačně mluví ve prospěch tohoto prvotřídního ekologického přístroje.