Dokonalou masáž v domácím prostředí poskytne masážní křeslo

Každý z nás potřebuje odpočinek a relaxaci. Chcete-li navíc získat zdravotní benefity, vyzkoušejte masážní křesla. Celou řadu zajímavých modelů nabízí společnost RS Royal. Prohlédnout si je a zjistit o nich důležité informace máte možnost na jejich webu rskresla.cz. Masáže jsou velmi starou relaxační technikou a kromě toho nabízejí našemu tělu velké množství zdravotních benefitů. Uvolňují svalové napětí, rozproudí krev, podporují regeneraci a mají blahodárný vliv i na naši psychickou stránku.

Výhody masážního křesla

Chcete-li si užívat masáže pravidelně, ale chybí vám dostatek času, pak si domů pořiďte masážní křeslo. Masáže si pak budete moci vychutnávat  kdykoli budete mít čas a navíc v klidu a pohodlí domova. Po masáži si hned odpočinete a nebudete se muset trmácet domů. Nebudete muset čekat, až na vás přijde řada v přetíženém masážním salonu. Masážní křeslo máte ihned k dispozici. Masážní křesla společnosti RS Royal jsou navíc vyhřívaná a nabízejí vám  audiosystém, který podporuje nejen uvolnění těla, ale i mysli.

Masážní křeslo 4D – RS-1310/B

Masážní křeslo 4D – RS-1310/B disponuje 24 automatickými masážními programy. Kromě nich má v sobě zabudovaná vyhřívací tělesa, která mají, na krevní oběh, obdobný účinek, jak masáž samotná. Na masáži se podílejí 4 masážní válce nacházející se na masážní hlavici zad. Pro lýtka je pak určená jedna samostatná masážní hlavice. Křeslo používá protahovací techniky, které patří do Thajských masáží. Výhodou je i možnost výběru délky masážního cyklu. V nabídce naleznete 10, 20 nebo 30 minut.

Masážní křeslo – RS-3570/WN

Masážní křeslo – RS-3570/WN poskytuje na výběr 14 masážních programů, které masírují celé tělo. Příjemný je odnímatelný polštář určený pod záda. Díky němu si můžete upravit jemnost dotyku masáže zad. Délku masážního cyklu si můžete vybrat z několika variant.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *