Doplňky bez kterých se koupelny neobejdou

Nejen vhodně zvolený nábytek, baterie, příslušenství tvoří celkový dojem koupelny. Jsou to právě koupelnové doplňky, které dotváří charakter a celkový styl koupelny. Ať už se jedná o klasiku, retro styl či modernu. Se správnými doplňky budete mít mycí a hygienické pomůcky úhledně uspořádané, přehledné a uklízené. Ušetříte čas hledáním a navíc podpoříte útulnou atmosféru koupelny. Ať už se jedná o poličky, přihrádky, košíky, dávkovače mýdla až po koupelnové závěsy a předložky. Společně jmenované doplňky vytvoří celek a jeden druhého podpoří. Doplňky nejenže prostor koupelny zkrášlí, ale doplní o pocit zabydlenosti, života a pohodlí. Společně se dnes na tyto pomocníky zaměříme.Doplňky do každé koupelny

Drátěný program

Drátěné police s věšáky patří mezi variabilní a často používané koupelnové doplňky. V tomto ohledu je sortiment nekonečný od mýdelníček, věšáků, různých poliček včetně rohových až po držáky na zubní kartáčky a madla. Některé výrobky je nutné přišroubovat pevně do zdi a jiné lze připevnit pomocí silikonových přísavek. Jedná se především o menší doplňky a to umožňuje, abychom je libovolně přemisťovali, bez nutností vrtat díry do kachliček.

Dávkovač tekutého mýdla

Opět jeden z velmi oblíbených koupelnových doplňků, který může barevně ladit se zbytkem interiéru. Tekuté mýdlo je dnes už součástí každé domácnosti. Nikde se nemusí válet slizké mýdlo, o kterém člověk mnohdy přemýšlí, zda si raději neumyje ruce pouze vodou. Některé dávkovače jsou manuální a po zatlačení na páčku si nadávkujete do dlaní potřebné množství mýdla. Jiné jsou na baterii a automaticky vám do dlaně vteče určené množství mýdla. Vy si jen opláchnete ruce a hotovo. Hezké, pohodlné a nanejvýš praktické.

Koš na prádlo

Bez koše na prádlo se rovněž žádná koupelna neobejde. Mohou být plastové, ratanové, kovové, dřevěné nebo látkové. Opět vycházíme z toho, jak je koupelna zařízená. Ty plastové nejsou sice tak hezké, jako ratanové, ale zase se lépe udržují. Koš většinou volíme takový, aby ladil s ostatními materiály použitými v koupelně. V případě přírodních materiálů je volba jasná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Gabriela Kortova

Většinu času během dne sedím přilepená u PC a píši články různých témat. Má práce je zároveň mým koníčkem a velmi mě baví. Ale byl by to velmi nudný život, kdybych seděla zalezlá jen za psacím stolem. Proto mám ráda sport, procházky po písečné pláži, ruční tvorbu a během slunečného počasí si hraji na zahradníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *