Hledáte komorní bydlení na Praze 5?


Uvažujete o koupi bytu? Komfortního bytu v hlavním městě, který naplňuje všechny atributy moderního bydlení 21. století? Už nehledejte. Vaší novou adresou může být Jinonická rezidence v Košířích.

O Košířích se říká, že jsou plícemi Prahy. A něco na tom bude. Je pravda, že čistý vzduch se spoustou zeleně by v hlavním městě čekal málokdo. Za vše hovoří i fakt, že místní na svou čtvrť nedají dopustit. A vy teď můžete patřit mezi ně.

Komorní a bezpečné bydlení

Právě Košíře spolu s Jinonicemi patří v poslední době mezi vyhledávané pražské rezidenční lokality. Díky kopcovitému terénu, do kterého jsou zasazeny, tu nikdy nebyla a není vhodná plocha pro výstavbu velkých obytných celků. Pokud si do internetového vyhledávače zadáte prodej bytů Praha 5, tak v Košířích nenaleznete ani jeden. A to je dobře. Vy si tu tak budete moci užívat luxusu v podobě komornosti, soukromí a maximálního bezpečí. A třešničkou na dortu budou dechberoucí výhledy do zeleně z horních pater domu, o kterých si ostatní Pražané mohou jen nechat zdát. Ne samozřejmě na úkor vzdálenosti do centra – cesta na Anděl vám autem potrvá 5 minut!

Kvalita vítězí nad kvantitou

Připraveno je pro vás jen 8 bytů, ve kterých kvalita jednoznačně vítězí nad kvantitou. Všechny aspirují na to vytvořit vám domov se vším všudy. Prostorný domov, do kterého se budete rádi vracet. 7 z umístěných bytů navíc disponuje venkovními prostory, ať už balkonem, lodžií či terasou. Po náročném dni tak z nich můžete sledovat se sklenkou vína usínající Prahu. Co víc si člověk může přát?

Nejmodernější technologie

Unikátní rezidence prémiového bydlení se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 5, v Košířích. Byty jsou samozřejmě postaveny v souladu s nejmodernějšími technologiemi a postupy, které jim dodávají punc elegance a pohodlí. Základem tak jsou kvalitní materiály a výrobky renomovaných značek, které byt povznášejí i z designového hlediska. Na čem developer rozhodně nešetřil, to byl prostor. Byt 4+1 se nachází na ploše s rozlohou 137,8 m2, z toho terasa činí krásných 31,4 m2 . V bytě najdete 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj, kuchyň, pracovnu, šatnu a spolu se zmíněnou terasou i zahradu s plochou 368 m2 . Zde rozhodně můžete popustit uzdu své zahrádkářské fantazii. A pokud na své terase budete chtít jen odpočívat, vybavte ji lehátky a vířivkou a udělejte si z nich domácí lázeňské středisko. O něco menší, ale stále velmi prostorný je byt 3+kk, který má místo terasy lodžii.

Úsporné bydlení

Z energetického hlediska jsou všechny byty velmi úsporné, disponují energetickým štítkem B. Kvalitní dřevohliníková okna jsou například vybavena trojskly, která se vyznačují vynikajícími termo-izolačními vlastnostmi. Luxusní byty Praha 5 zkrátka jsou připraveny splnit i ta nejnáročnější kritéria svých budoucích majitelů. Třeba mezi ně budete patřit právě vy. Vysněné bydlení tak máte přímo na dosah. Od termínu kolaudace, která je naplánovaná na červen 2018, vás dělí jen pár týdnů. Termín prohlídky vzorového bytu, který bude připraven v druhé polovině května si určitě rezervujte s předstihem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup