I exteriér si zaslouží renovaci. Co takhle bezúdržbové kované ploty či vjezdové samonosné brány?


Spousta majitelů rodinných domů se soustředí na interiér, přitom i exteriér si zaslouží značnou pozornost. Poté, co si upravíte všechny místnosti k obrazu svému, se pusťte do úpravy okolí, protože právě exteriér je jakousi vaší vizitkou. Vyměňte starý dřevěný plot, jenž už není vyhovující ani po designové stránce, a investujte třeba do moderního kovaného plotu. V následujících řádcích vám prozradíme, co všechno vám současný trh nabízí.

Bezúdržbové kované ploty jsou sázkou na jistotu

Ploty se vyrábí z různých materiálů. Plastové jsou sice levné, ovšem na druhou stranu nenabízí takovou barevnou stálost. Dřevěné vás zase ohromí svou přirozeností, ale vyžadují docela náročnou údržbu. Velké oblíbenosti se v dnešním uspěchaném světě těší bezúdržbové kované ploty, které se pyšní především dlouhou životností.

U kovaných plotů počítejte s tím, že jejich povrchová úprava vydrží i více než 35 let, což je v porovnání třeba se dřevem vskutku úctyhodné číslo. Oplocení je vyrobené na míru vašemu pozemku a navíc je možné doplnit ho o různé designové prvky.

Vjezdové samonosné brány pro zvýšení komfortu

Jestliže parkujete svůj automobil na zahradě, případně zajíždíte do garáže, potom se neobejdete bez vjezdových bran. Ideální jsou vjezdové samonosné brány, které otevřete i z pohodlí svého vozidla. Znamená to tedy, že nemusíte ani vystupovat, protože se ovládají na dálkové ovládání.

Pokud hledáte specialistu na kované ploty, vjezdové brány a vstupní branky, potom se podívejte do pestrého produktového portfolia společnosti LAMARK. Zaměřuje se na ploty, vrata, brány a také pohony jednotlivých prvků. Přímo na stránkách společnosti můžete zhlédnout ukázkové realizace a udělat si tak představu o tom, jak by mohl vypadat plot u vašeho domu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup