Jak se bránit přímému slunci, ale i otravnému hmyzu?

Pokud nemáme vlastní zahradu ani balkon, můžeme si dopřát pocit pobytu na čerstvém vzduchu tak, že si jednoduše otevřeme okno, posadíme se k němu a můžeme si přečíst třeba zajímavou knížku. Samozřejmě na jednu stranu může být čerstvý letní vzduch příjemný, ale na druhou stranu nás mohou obtěžovat silné sluneční paprsky. V takovém případě doporučujeme rolety, které stačí jednoduše a rychle zatáhnout a problém je vyřešen. Navíc dnes existuje hned několik typů rolet, díky čemuž se z nich tak může stát i zajímavý a moderním prvkem vašeho interiéru. Samozřejmě montáž dnes není nic složitého a zvládnete ji sami.

screen-byvatmoderne-cz-rolety

Jak si užít stínu? Zkuste také žaluzie

Roleta ale není jedinou možností, které můžeme v souvislosti se slunečními paprsky použít. Zapomenout totiž nesmíme na další, mnohdy i více používané řešení. A jaké? Obstarejte si nové žaluzie, které vás rozhodně nezklamou. A proč dané řešení využít? Jelikož má v letních hned celou řadu výhod. A jakých?

  1. Dokážou efektivně vytvořit stín v našem interiéru
  2. Zabrání průniku slunečních paprsků a tak i oslňování
  3. Výrazným způsobem zabraňují ohřívání interiéru

V rámci žaluzií rozhodně doporučujeme spíše světlejší typy, které mají tendenci sluneční paprsky lépe odrážet. Navíc díky jednoduchosti tohoto řešení dnes není problémem jejich montáž téměř na jakékoliv okno. Navíc ale existují i moderní typy, určené třeba do nových interiérů.

Jak vyzrát na mouchy a další hmyz

Jakmile v létě začnete větrat, nezapomínejte také na to, že může být vaším nepřítelem také hmyz, který se do vašeho interiéru poměrně snadno dostane. I ten je dobré zastavit hned u vašeho okna. A jak? Objednejte si sítě proti hmyzu. Ty se pyšní nízkou cenou, jednoduchou instalací, ale také dokonalou funkčností. Větrání i v letním období tak nebude už nikdy spojováno s žádnými problémy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *